UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • W końcu dobra reakcja, każdy ma wybór. Nie chce się szczepić, rezygnuje ze szczepienia, trafiam na koniec kolejki. Niestety, to nie powoduje przyspieszenia w szczepieniu populacji. Zapewnia tylko możliwość zapisów kolejnych grup obywateli. Samo nie przychodzenie na umówione szczepienia może powodować niszczenie szczepionek. Skutkiem będzie mniejsza ilość zaszczepionych z jednej fiolki preparatu. Czyli wydajność zwalnia a nie przyspiesza. Rozwiązaniem, stosowanym np. w Izraelu jest lista oczekujących, stałe gotowych ludzi, którzy mogą podjechać i zaszczepić się. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  34
  12
  Mandżurii(2021-03-21)
 • @Mandżurii - Izrael to ten kraj, w którym sczepi się ludzi poprzez wbicie strzykawki w kołnierz koszuli? Widziałem, jak u nich wygląda szczepienie. Nic dziwnego, że mają tylu "zaszczepionych", skoro nawet przeciwny szczepionek chętnie szczepią swoje koszule. A statystki szczepień rosną.
 • Izrael to również ten kraj, który wprowadza „bransolety wolności”. O ironio losu. Osobiście poczekam na „obrożę wolności”.
 • @Mandżurii - jeśli nie pojawi się zaplanowana ilość chętnych do szczepienia, mniejsza ilość zaszczepionych z jednej fiolki, dotyczy tylko jednej fiolki w danym punkcie szczepień, takie straty są zawsze