UWAGA!

Punkt szczepień nadal czynny

 
Elbląg, Punkt szczepień nadal czynny
fot. Anna Dembińska

Przypominamy, że w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 cały czas czynny jest Punkt Szczepień Powszechnych.

W punkcie dostępne są trzy szczepionki przeciwko Covid-19, firm AstraZeneca, Pfizer oraz Johnson & Johnson. Czynny jest od poniedziałku do piątku, od godz. 8 do godz.18. Rejestracja szczepień: tel. 55 221 22 32, tel. 55 221 22 42, tel. 55 221 22 52, tel. 55 533 03 30 wewnętrzny 0. Koordynatorzy szczepień: Alina Owczarek i Ewa Boryszewska tel. 504 478 339, tel. 504 478 420, tel. 504 478 341.

Łukasz Mierzejewski, Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • A słupa mozna podstawić? Hashtagi: #antyszepionkowiec
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  PAM pan ANTY(2021-09-07)
 • Aż jej palce wygina od tych eksperymentów xdd
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  Pan Janusz *(2021-09-07)
 • Dwa komentarze jeden głąb. Wez koło i j. .. .j sie w czoło
 • Idioci się szczepią tacy jak skorupa.
 • Wirus to fikcja wymyślony przez PIS
 • Punkt powszechnego eksperymentu medycznego na ludziach. Widać te preparaty coś mało skuteczne są i zapewniają, jeśli w ogóle, jakąkolwiek ochronę ? Mówi się o 3-4 miesięcznej ochronie, bo przecież biznes musi się kręcić a wartość akcji na giełdzie też. Izrael już się o tym przekonał, że najwyższa dyscyplina obywatelska nic nie daje bo ukłuci dalej przenoszą.
 • Eksperyment legalny?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Zantyr(2021-09-07)
 • Nie pozwólcie na poddanie swoich dzieci eksperymentowi medycznemu w szkołach. Nawet producent nie bierze odpowiedzialności za powikłania i zgony. Nie wiedzą także jak wpłynie to na organizm w przyszłości. Czy jest rakotwórczy, na płodność i inne dolegliwości. Odpowiednie oświadczenie zdobędziecie na stronie www.paniprawnik.com .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Tu jest Polska a nie polin!(2021-09-08)
 • Czytać: Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy. (niestety tu linków wklejać nie dadzą).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Tu jest Polska a nie polin!(2021-09-08)
 • Zauważ, że reszta bandy czworga w tym lewactwo wspiera ich w głosowaniu przeciwko Polakom! A tak przy okazji to nikt tego świrusa nie widział, nie został wyizolowany. Tylko de..nie zauważy, że od 1,5 roku go dymają i zapie... dalej w kagańcu!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2
  0
  Tu jest Polska a nie polin!(2021-09-08)
 • Obowiązkowe wymazy z czoła i szczepienia w ręke. .. To wszystko było już przewidziane w Biblii Apokap. Św. Jana 13.16 - ". .i sprawią, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, otrzymają ZNAMIĘ NA RĘKĘ LUB CZOŁO, I ŻE NIKT NIE MOŻE KUPIĆ NI SPRZEDAĆ kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia, a liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć". 16.1 - "Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii". 20.4- "I ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę. ". Możecie się śmiać ale bez testu z czoła lub szczepienia w rękę już teraz nie możesz przekroczyć granic a to przecież początek prześladowań (Pismo cytuje że nie będziesz mógł nic kupić ani sprzedać czyli synonim całkowitego wykluczenia z życia społ-gospodarczego i już jesteśmy świadkiem początku tych wydarzeń na skalę światową. .Przerażający jest też ten fragment że Ci którzy przyjmą znamię w rękę będą doświadczać gniewu Bożego oraz m. in. wystąpią u nich cytuję: 'złośliwe, bolesne wrzody'(Apok. św Jana 16.1)- oczywiscie broń Boże nikomu źle nie życzę bo wiele bliskich mi osób się zaszczepiło. .. ech co za czasy:(((
 • Ktoś ogarnia tę schizę ? Po wyszczepieniu całego stada w Anglii i na wzgórzach Golan urósł wskaźnik zachorowań rok do roku (w UK lato 2020: średnio dziennie 700 zakażeń w trakcie całego lata, lato 2021: średnio dziennie po 30.000 zakażeń od lipca). Zamiast obiecanej redukcji transmisji o 95% mamy ujemną skuteczność -4186%. To samo panstwo narodu wybranego: 24 sierpnia 2021 mają po 12.000 zakażeń a teraz sprawdzcie sobie statystyki rok temu w sierpniu 2020.W odpowiedzi zamawiają trzecią dawkę ('ostatnia prosta'już nieaktualna)czyli doprowadzą że w 2022 będzie jeszcze wiecej zakażeń a Ci wtedy zaczną szczepić nawet nienarodzone płody. Kto rządzi tym światem ?! Geert Bossche i wielu innych naukowców zagłuszanych w skorumpowanych mediach, przewidziało to wszystko i ostrzegali że ten eksperymentalny preparat przyniesie odwrotny skutek
Reklama