UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W tramwaju w Elblagu 95 procent bez maseczek. W Gdyni w autobusie 95 procent w miseczkach. Jak to o nas zaświadcza?
  • Jadę sobie właśnie autobusem nr 19 i większość ma maski na twarzach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Taka sytuacja(2021-10-19)
  • jak kawałek materiału ma zatrzymać wirusa
  • @Taka sytuacja - Myślę że wątpię.
  • Po pierwsze to w maseczkach a nie miseczkach, po drugie świadczy a nie zaświadcza. Pozdro. :)
  • @Taka sytuacja - A w zatłoczonym tramwaju nr 1 do którego przy dawnym ZAMECHU wsiadło 2 pracowników STRAŻY MIEJSKIEJ było wiele młodych osób bez maseczek jednak pracownicy tej instytucji nawet NIE ZAREAGOWALI!!!!! SKNDAL !!!!! W innych miastach osoby bez maseczek są wypraszanie z pojazdu ale nie w Elblągu ???!!!! W jakim celu wsiedli do tego tramwaju???? Czy tylko po to żeby się przejechać, bo maja darmowe przejazdy, i wysiąść przy ZDROJU????? Czy za taką pracę wszyscy składamy się na ich pensje ??? Podobno powołani zostali po to żeby dbać o NASZE bezpieczeństwo !!!!! A może się mylę i mają oni tylko zakładać blokady na koła nieprzepisowo zaparkowanych na chwilę aut na Starówce ???? Może w końcu „władze tego miasta” pójdą po rozum do głowy i wymuszą na ZKM duży tramwaj nr 1 o 15.00 z Placu Słowiańskiego oraz wpłyną na lekceważenie obowiązków służbowych przez podległych im pracowników Straży Miejskiej??!!! A może chcecie by te 28 osób które zachorowało podało Was do Sądu ????? Zastanówcie się !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    20
    Wściekły wyborca(2021-10-19)
  • @Taka sytuacja - Co za pisowskie siano trzeba mieć w głowie żeby minusować czyjąś relacje z autobusu ??? "Nie widziałem ale wiem że mam rację ". Szkoda mi was osioły
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    10
    System(2021-10-19)
  • @System - Co trzeba mieć w głowie, a raczej nie mieć, aby tak kaleczyć język polski?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Poprawka(2021-10-19)
  • @Wściekły wyborca - Wściekły wyborca - odpowiem ci ja "spokojny mieszkaniec". Jeśli jesteś zaszczepiony to czego się obawiasz? Zrób tak. .. rozpędź się, wcześniej wybierz twardy kawałek muru i pizgnij sobie tym łbem. .w ten mur. Może rozumu Ci przybędzie. Na pewno już ci bardziej nie zaszkodzi :)Idź po 3 dawkę i będzie git. To wolny kraj a stanu wyjątkowego nie mamy więc będę chodził tak jak mi wygodnie. Nieszczepieni się nie martwią. Największy problem mają zaszczepieni. Tego nie jestem w stanie pojąć. Przecież jesteście bezpieczni, macie przeciwciała i w ogóle, ale czy na pewno?! Może lekarze mijają się z prawdą. .. kto to wie. Póki co zakładaj maseczkę i chroń się. Ja wierzę w Boga i zdaję się na niego! :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    9
    DiDi szczypawka(2021-10-19)
  • Żeśmy rozumni są i TV nie oglądamy, a co zatem idzie nie udało się nas zindoktrynować?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    DiDi szczypawka(2021-10-19)
  • @Wściekły wyborca - Człowieku masz problem to zgłosić to do ZKM w sprawie tramwaju i do przełożonego strażników. Wypisujesz tu jakieś gnioty i myślisz że ZKM zainterweniuje w sprawie twojego tramwaju po komentarzu. ?? Żal.
  • Ze mamy rozsądne podejście do życia i nie zakładany na twarz czegoś co nic nie daje w walce z grypa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Normalny 1(2021-10-20)
  • Maseczki w tramwajach? W szkołach setki dzieci i wszyscy nauczyciele bez maseczek siedzą na lekcjach i chuchają, podkasłują, kichają na siebie i roznosząc wirusa. Przejść na zdalne to będzie mniej zachorowań.
  • @sos - Dzieci w szkołach na zmianę są wysyłane na kilkudniową kwarantanne. jedne klasy wracają, a kolejne są wysyłane. Nauczyciele tak samo, chorzy na kwaratannach uczą zdalnie. Jaden wielki bałagan. Rodzice z dnia na dzień dowiadują się, że to jedno dziecko, to zachwile kolejne na kwarantannie przechodzi. Już lepiej było jak samo nauczanie zdalne było, teraz to jeden wielki bałagan.
Reklama