UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Długo bardzo długo befzie koronawirus w Polsce i ELBLĄGU. Bo dzicz nie rozumie że maseczki trzeba nosić na twarzy nie pod lub w ogóle.
 • Co dają te obostrzenia?co dają lokdałny i co dają maseczki? Ile juz zamknięta Warmia i Mazury?i jaki wynik?masz rozum wlasny czy Ci go wyprali za pomocą medialnego przekazu? Spojrz głębiej niż zaślepiona propaganda w twojej ulubionej g.. prawdy
 • Spal sobie tę niebieską, zapalniczką, może zrozumiesz, dlaczego nie noszą. Poza oczywistościami, które ktoś Ci juz napisał wyżej, dodam zainteresuj się stanem Floryda bez masek od maja i porównaj z zamaskowaną Kalifornią. Jeśli dalej będzie mało, szybko do Casto po wiadro i na łeb, ale pędź jeszcze dziś, bo przekraczamy 30 000 i esessman Sutkowski z TVP Info zamyka "wszystko":)
 • Od dwóch tygodni bagna i szuwary wegetują w małym lockdownie i jakie widzisz tego efekty. .. ? Wkrótce załamie się gospodarka i zaczniemy tonąć, bo Niedzielski ma jedynie słuszną koncepcję zamykania wszystkiego jak leci, bo mu wskaźniki rosną. .. Mamy prawie dwa miliony zaszczepionych i najwyższą dynamikę przyrostu nowych przypadków w ciągu całego koronkowego AMOKU ! Jednym słowem sukces goni sukces ! Niestety lud w tym kraju postanowił, że refleksja nad koronkowym AMOKIEM będzie mu obca i zaprzedał rozum umiłowanej sile przewodniej za pińset plusa i tym podobne wspaniałości. Znajdujemy się nad przepaścią. Dzięki trutniom z Populizmu i Socjotechniki śmiało idziemy do przodu !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  GłębokaMyśl(2021-03-19)
Reklama