UWAGA!

SP 4 w środę zamknięta

 Elbląg, SP 4 w środę zamknięta
(fot. Urząd Miejski w Elblągu)

W środę zostały odwołane zajęcia w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Mickiewicza. Rodzice otrzymali informację w tej sprawie od dyrekcji za pośrednictwem Librusa. W szkole ma być przeprowadzona tego dnia dezynfekcja.

"Zgodnie z sugestią Sanepidu w ramach działań profilaktycznych dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 odwołuje zajęcia w dniu 11 marca w celu przeprowadzenia dezynfekcji budynku - szkoła będzie tego dnia zamknięta" - napisała szkoła w komunikacie do rodziców.

Jak się dowiedzieliśmy od Joanny Urbaniak, rzecznika prasowego prezydenta Elbląg, dyrekcja szkoły podjęła decyzję o dezynfekcji, gdy okazało się, że jeden z rodziców, którego dziecko uczęszcza do SP 4, wrócił niedawno z zagranicy. Prawdopodobnie przebywał w regionie zagrożonym koronawirusem. 

To pierwsza i na razie jedyna szkoła w Elblągu, która odwołała zajęcia. W środę próbowaliśmy na ten temat porozmawiać z dyrekcją szkoły, ale nie było to możliwe. - Wszelkie informacje na ten temat będzie podawał Urząd Miejski - usłyszeliśmy w sekretariacie szkoły. 

 

RG

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama