UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jest taka jednostka wojskowa na świecie która dostała wytyczne o zakazie szczepienia na Sars-Cov 2.Niestety miejsca i nazwy nie mogę ujawnić gdyż w niej służę. Miłego Dnia :-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    NadszyszkownikKilkujadek(2020-12-08)
  • @NadszyszkownikKilkujadek - Puknij się w głowę żołnierzy od siedmiu boleści. Ciebie napewno zaszczepia, zastanawiają się tylko czym. Na taka głupotę to ciężko coś podać.
  • @Aso - O jakiej głupocie piszesz, bo nie rozumiem szczep się jak możesz my mamy zakaz szczepień taka specyfika jednostki. Jak nie masz nic lepszego do powiedzenia to żegnam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    NadszyszkownikKilkujadek(2020-12-08)
  • @NadszyszkownikKilkujadek - O Twojej głupocie. Szczycisz się, ze służysz w jakiejś jednostce, ale szczepic się nie możesz. Napisz jeszcze, że przed wyjazdem na misje też nie możecie się szczepic. Nie blaznuj no chyba że taka Twoja specyfika. ..
  • @Aso - Szczepienia na covid nie wchodzą w skład szczepień i nie mówię o aktualnej odmianie tylko pozostałych odmianach znanych od wielu lat. Zakończmy nierówną walkę, bo doprowadzi to do klęski jednej ze stron dialogu; -). Pozdrawiam :-)
  • Przykro mi, że nie wierzysz w swoje siły i moc argumentów. Gdybys faktycznie służył w jednostce tak specyficznej jak piszesz to nie ujawniałbys żadnych informacji. Jakas tajemnica Cię obowiązuje. ; ); )Przestań wypisywać brednie i robić ludziom wodę z mózgu. Nie chcesz to się nie szczep. Czołem.
Reklama