UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zamkneli na rok ludzi w domach wiec kazdy tylko gapił się w telewizor na okrągło. A kto kontroluje media ten przekona nawet by szczepić w brzuchu płody… Dzięki pandemii zrozumiałam że dosłownie każde jedne słowo w mediach jest kłamstwem lub obrzydliwą manipulacją. Dopiero to co się wyprawia od marca w tvp, tvn, polsacie otworzyło mi oczy bo wcześniej przyznaję że właczałam chętnie newsy i nawet nie przychodziło mi do głowy by kwestionować tam zawarte informacje (czytałam i brałam je za pewnik bez "zbednego filozofowania"). Ale teraz mam coś takiego, że te ich wszystkie statystyki, wypowiedzi zapraszanych do studia "autorytetów", wieczorne wiadomości - to wszystko zaczęłam oglądać jak jakieś abstrakcyjne wyreżyserowane obrazki, jedna wielka ustawka jak w serialach typu "Ukryta prawda"tylko może speakerzy są profesjonalniej ubrani. Do tego stopnia straciłam zaufanie że choćby teraz coś naprawdę prawdziwego pokazali to ja doszukuję się na dzień dobry w każdej serwowanej informacji drugiego dna, obłudy, ukrytych motywacji itp i choćby nie wiem ilu "ekspertów na ekranie"przekonywało to nie wierze im w ani jedno słowo. ma to swoje minusy bo niestety pozostaje człowiekowi czerpać światopogląd tylko z rozmów i obserwacji najbliższego otoczenia z tzw "REALA". Czyli gotowa uwierzyć jestem tylko w te statystyki i fakty, które osobistym doświadczeniem mogę potwierdzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    3
    Dziekujemy łaskawcom(2021-05-12)
  • @Dziekujemy łaskawcom - Ale o czym jest Twoje wypracowanie ? Jakaś treść, kontekst, teza ? Co jest prawdą a co nieprawdą ? Mitomania jak bełkot.
  • @Dziekujemy łaskawcom - Nikogo nigdzie nie zamknęli, każdy mógł chodzić gdzie chce, do parku, na zakupy, do pracy. Jeśli przez ostatni rok byłaś zamknięta to prawdopodobnie nie był twój dom tylko oddział we Fromborku. A po wpisie wnioskuję, że terapia nie do końca się udała.
  • @Dziekujemy łaskawcom - myślę, że potrzebujesz pomocy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    dr freud(2021-05-14)
Reklama