UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ci którzy się nie zaszczepią. Powinni w razie zakazenia koronawirusem. Pokryc wszystkie koszta od transportu, bafania, labolatorium aż po szpital z własnej kieszeni.
  • Gość Ci co się nie zaszczepia to myślą. Zobaczymy ile zgonów będzie bo zaszczepieniu się. Po drugie jak można tak szybko wyprodukować i przetestować szczepionkę. Gdzie na grypę jeszcze takiej nie wynaleźli i ludzie umierają. A po trzecie nie muszę się szczepić a składki place co miesiąc zdrowotne na NFZ i tak kur. .. .Nie mogę się dostać do lekarzy bo Covid. A jak zapłacę prywatnie to przyjmie mnie ten sam lekarz i gdzie tu logika człowieku. Place składki to wymagam!!!!! A szczepienie jest dobrowolne.
  • Ci zaś, którzy się zaszczepia i wystąpią u nich objawy niepożądane powinni za własne pieniądze się leczyć. .. w przypadku śmierci w wyniku szczepionki nie powinni nawet otrzymać zasiłku pogrzebowego. .. za wszystko niech płacą sami. .. wyrażasz na taki system zgodę?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Cogitans(2020-12-28)
  • @Kolo - Ten sam lekarz w tym samym budynku i tym samym sprzętem Cię zbada, tj. kpina z nas ludzi, a my ludzie mamy wśród siebie co wymyślają takie brednie by dodatkowo płacić za usługi zdrowotne. W takim razie moje składki zdrowotne czy chorobowe proszę odkładać na konto z którego będę płacił (prywatnie)gdy będę korzystał z usług lekarskich, i będę pobierał chorobowe zamiast z ZUS to ze swojego konta - jeśli tam będą jeszcze pieniądze zgromadzone. Zaświadczam wam, że wtedy służba zdrowia by tak, nie kulała, wzrosły by prywatne ubezpieczenia dostępu do lekarza, i ludzie nie oszukiwali by siedząc na chorobowych wakacjach, jest tylko jedno ale. .co by zrobili nie udacznicy z ZUS którzy teraz żyją w luksusach naszym kosztem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Tomasz85(2020-12-28)
  • puk puk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    człowiek myślący(2020-12-29)
Reklama