UWAGA!

"Zaszczep się w niedzielę"

2021-07-20
Aktualizowany 2021-07-23 10:22
 
Elbląg, "Zaszczep się w niedzielę"
Fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Informujemy, że już w najbliższą niedzielę, 25 lipca w godz. od 10 do 18 w Ratuszu Staromiejskim (ul. Stary Rynek 25), w sali 100 ponownie będzie możliwość zaszczepienia się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Szczepienie nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Po prostu przyjdź na niedzielny spacer na Stare Miasto i zaszczep się! Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

 

Porozmawiaj o swoich wątpliwościach

Jeżeli macie jakiekolwiek obawy czy wątpliwości związane ze szczepieniem, to również w niedzielę, w godz. od 15 do 18 przy scenie na placu obok katedry, podczas koncertu zespołu Sound’n’Grace, w specjalnie przygotowanym namiocie profilaktycznym, będzie można skorzystać z konsultacji z lekarzem i pielęgniarką, a także porozmawiać na temat szczepień. Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści pomogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Osoby, które odwiedzą nasz namiot otrzymają zestaw gadżetów miejskich.

Zachęcamy do skorzystania z porad i możliwości zaszczepienia się. Jako elblążanie bądźmy odpowiedzialni. Bądźmy solidarni!

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Zaszczep się w niedzielę. Zejdź w poniedziałek. ZUS będzie ci wdzięczny.
 • W Niedzielę się odpoczywa a nie stresuje czy dożyje poniedziałku.
 • A będzie się liczyło do loterii? Bo potrzebuję szczepionki i akurat miliona na ostateczne obalenie neoliberalnego, chciwego tałatajstwa w post-styropianowej Polsce. Mógłby się który ministrant nad sprawą pochylić, za uwalenie złodziejskich neoliberałów w kampanii to warto:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  4
  Bolesław Toto-Szczęściarz(2021-07-20)
 • posłuchajcie sobie Cejrowskiego :): "SDZ119/1 Cejrowski o p. Rozalii z UE i Florydzie 2021/7/19 Radio WNET"PS. w Izraelu, gdzie 85% (!!!)ludzi zostało podobno "zaszczepionych"- statystyki są druzgocące - nowa (poszczepiennna?)mutacja kovidka dotyka statystycznie już ponad połowę tzw. zaszczepionych (chorzy proporcjonalnie)- wniosek: w czasie, gdy koronawirusy mają w tej strefie klimatycznej "wakacje"(podobnie jak wirusy grypy)- ktoś je dalej rozsiewa i pomaga w ich szybszej mutacji. .. za pomocą czego?. .. rozumku gdzie jesteś?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30
  10
  RatownikMedyczny(2021-07-20)
 • Dr Robert Malone przestał widnieć w Wikipedii jako twórca technologii mRNA, tej samej, którą zastosowało kilku producentów szczepionek przeciwko COVID-19.Dlaczego? Naukowiec postanowił przestrzec przed przyjmowaniem preparatu przez młodych ludzi. Tyle w temacie.
 • jako Elblążanie "bądźmy odpowiedzialni - zaszczepmy się szczepionką, za którą nikt nie chce wziąć odpowiedzialności". .. ; )))))))- to jest jakaś k. .. farsa - winowajców nowych mutacji wirusa nagradza się za swoją głupotę, a z normalnych ludzi robi się tych "niebezpiecznych". .. .lepiej podajcie w końcu statystyki ile osób zmarło w tym kraju w ostatnich miesiącach po wzięciu tego wątpliwego preparatu, dla zmyłki zwanego "szczepionką". .. ludzie z branży pogrzebowej mówią, że takiego "sezonu ogórkowego"jeszcze nie było :O. .. pytanie: dlaczego?. .. .tymczasem dowiedziałam się o kolejnej znajomej, która po tym magicznym "szczepieniu"dostała zakrzepicy (to całkiem częste jak widać). .. .może TYM zajmą się ci mili lekarze i urzędnicy z info-namiotu szczep-propagandy. .. .tak - to oczywiście jednostkowe przypadki. .. no to 4 takie znam "jednostkowe". .. a co ze spontanicznymi zakrzepami, zawałami, udarami. .. i ogólnie zgonami max kilka tygodni po szczepieniu tym syfem? - może z łaski swojej te tematy i dane zbadacie, i poinformujecie nas, do czego doszliście (lepiej nie - już się boję
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  8
  Ka$ia(2021-07-20)
 • - tych propagandystów trzeba by pod sąd - w Norymberdze także sądzono dziennikarzy i ludzi mediów za współudział w rozkręceniu naazistowskiego aparatu i holokaustu (przecież wg OFICJALNEJ propagandy III rzeszy zydzi "roznosili tyfus"i m. in. dlatego byli niebezpieczni i każdy "dobry Niemiec"powinien donieść na gestapo, w razie zauważenia takiej "niebezpiecznej jednostki"- kiedy i u nas zawitają podobne pomysły? Póki co, dziennikarzyny i med-służby biorące koro-dodatki czują się w miarę pewnie i bezkarnie. ..
 • .. .. coś wam nekrologów przybywa - "nagła śmierć". .. zawał. .. udar. .. zakrzep. .. tylko jakoś ci dziennikarze nie mogą połączyć tych kropek, że tego lata większość ofiar łączy jedno - dali się zaszczepić tym eksperymentalnym preparatem kilka dni/tygodni przed śmiercią. .. .ciekawe. .. jak tyle zgonów może przejść niezauważenie. .. a statystyką "kowidową"o 3 zakarzeniach z d. .. .od razu informują. .. "follow the money"jak mówi stare jankeskie przysłowie. .. :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  5
  GalernikEL(2021-07-20)
 • @Rozsądny88 - @Rozsądny88 ale wódy i browara wypijesz przy papierosku? Tacy jak Ty do 80% tego narodu, dlatego Polska jest jaka jest.
 • W niedzielę proponuję pójść do Kościoła. Po mszy spacer i kawa ze znajomymi.
 • a co za różnica na co umrzecie, czy po szczepionce czy dlatego że się nie zaszczepiliście ??!! Ważne, żebyście byli świadomi !!
 • Zlot foliarzy MODE ON
Reklama