UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeśli dla Ciebie wartością samą w sobie jest uczestniczenie w panelu z udziałem Chutnik, Szczuki i Sowy i po raz -nasty z rzędu pana Pęczaka to gratuluję. Twoją też sprawą jest z kim wolisz rozmawiać. Lecz miejskie wydarzenia kulturalne powinny mieć szersze spektrum (również w sferze światopoglądowej) niż to zaproponowane wyżej. A teatry niech będą ''normalne''.
  • Chyba nie trzeba się dziwić, że akurat w tych panelach biorą udział publicyści Polityki? Program jest mimo wszystko obszerny, więc możesz sobie z niego wybrać tylko kilka elementów albo też czekać aż ktoś zorganizuje inne "miejskie wydarzenie kulturalne", np. "Ogrody Do Rzeczy";-)
Reklama