UWAGA!

2-4 Groove w Bowling Clubie

Elbląg, 2-4 Groove w Bowling Clubie

W piątkowy (25 kwietnia) wieczór Bowling Club w Elblągu zaprasza miłośników muzyki klubowej na ciekawe wydarzenie. - Nasze parkiety oddamy we władanie wspaniałym muzykom, producentom z Niemiec grupie 2-4 Groove – zapowiadają organizatorzy.

Nie zabraknie również znanych przedstawicieli polskiej sceny klubowej, ludzi związanych, kochających i propagujących gatunek od lat. Bawiący się w Bowling Clubie elblążanie usłyszą również takich dj'ów, jak: Adalbert, Pro, B3, Elann, Vair, Rany, Denario.
     Impreza rozpocznie się o godz. 21. Koszt wejściówki to 15 zł.
     
     ***
     2-4 Groove
     Historia niemieckiej grupy 2-4 Groove rozpoczęła się kiedy DJ Steve Sound (Stephan Drobez) poszukiwał kogoś, kto zrealizuje jego marzenia i wyprodukuje oraz wypromuje jego utwory. Pewnego sobotniego wieczora Mr Starfunk (Sascha Mulder) odwiedził jego „stanowisko pracy” i przedstawił się jako producent muzyczny. Po dłuższej rozmowie postanowili się spotkać ponownie i ruszyć z projektem.
     Wszystko było na dobrej drodze jednakże, czas i sprawy zawodowe pokrzyżowały im plany i współpraca przestała się układać. Półtora roku później przez przypadek spotkali się przy filiżance kawy i zaczęli rozmawiać o muzyce. DJ Steve Sound powiedział, że został zaproszony na spotkanie DJ'ów do klubu „Relax”. Steve ciągle poszukiwał producenta muzycznego, ponieważ jego pierwszy utwór „Sunshine” był grany przez jego samego w klubach. Po nocy spędzonej za konsoletą i wielkiemu zdziwieniu zaproszonych gości, jak i samych DJ'ów stworzenie wymarzonego duetu stawało się powoli rzeczywistością. Następnego dnia DJ Steve Sound (Stephan Drobez) i Mr Starfunk (Sascha Mulder) utworzyli projekt. Producent i didżej. Nazwa projektu powstała przed kolejnym rankiem po kilku paczkach papierosów i niezliczonej ilości kawy. Swoje „dziecko” ochrzcili nadając mu imię: Two For Grooves (2-4 Grooves).
     Info www.topdj.pl.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama