UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

A zamiast piłki...

 
Elbląg, A zamiast piłki...

Już w najbliższy piątek 8 czerwca odbędzie się pierwsze spotkanie przygotowane dla tych, którzy nie chcą w piątkowe popołudnia oglądać piłki nożnej. W „Światowidzie” rusza strefa wolna od piłki.

W każde piątkowe, czerwcowe popołudnie o godz. 18 zorganizowane zostaną specjalne zajęcia taneczne dla dorosłych i plastyczne dla dzieci. Z kolei o godz. 19 na kobiece seanse filmowe, dzieci zaś, zamiast dobranocki, na kinowe zabawy edukacyjne zaprasza kino „Światowid”. Przyjść może każdy i w dowolnie wybrany piątek. Zajęcia będą prowadzone niezależnie od siebie, więc nie ma obawy, że coś się przegapi.
       – Strefa wolna od piłki nożnej pomyślana jest w ten sposób, żeby na zajęcia mogli przyjść jednocześnie dorośli i dzieci. Dorośli mogą uczestniczyć w zajęciach latin solo, a później w seansie filmowym, a dzieci w zajęciach plastycznych i kinowych – mówią organizatorzy.
       Pod okiem pedagogów i doświadczonych animatorów dzieci spędzą czas na zajęciach dostosowanych do ich wieku.
       Zajęcia z latin solo, czyli samby, cza-czy, jiva, merengue i salsy na Scenie Na Piętrze poprowadzi Patrycja Dyrmo. Zajęcia plastyczne dla najmłodszych, w pracowni plastycznej na II piętrze CSE „Światowid” poprowadzi instruktor plastyki Helena Wojciechowska.
       Seanse w ramach „Strefy wolnej od piłki nożnej” będą odbywały się w cztery kolejne piątki czerwca (8, 15, 22 i 29 czerwca) o godzinie 19. Nowocześnie wyposażone sale kinowe gwarantują, że emocje z pobliskiej Elbląskiej Strefy Kibica nie będą słyszalne podczas oglądania filmu. A klimatyzacja nawet je ostudzi.
       Jako pierwszy zaprezentowany zostanie film „Uwodziciel” ze znanym z sagi „Zmierzch” Robertem Pattinsonem w roli głównej. Film opowiada historię młodego, ubogiego i niezwykle przystojnego Georga, który przyjeżdża do Paryża i postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom, wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity.
       W tym czasie, gdy rodzice uczestniczyć będą w seansach filmowych, dzieci, zamiast dobranocki, mogą wziąć udział w edukacyjnych zabawach z kinem. – Zajęcia dla dzieci przygotowaliśmy z myślą o rodzicach, którzy chcieliby przyjść na film, a nie mają, z kim zostawić swojego dziecka – wyjaśnia Natalia Klonowska, kierownik kina Światowid. – Wszystko w ramach biletu na seans, ale iczba miejsc jest ograniczona.
      
       Program zajęć w Światowidzie:
       8, 15, 22, 29 czerwca
       godz. 18 – zajęcia latin solo dla dorosłych – Scena na Piętrze,
       godz. 18 – zajęcia plastyczne dla dzieci – sala nr 46,
       godz. 19 – kobiecy seans filmowy – duża sala kina
       godz. 19 – kinowe zabawy edukacyjne, sala nr 38.
      
       Ceny zajęć: 10 zł zajęcia taneczne, 10 zł zajęcia plastyczne, 10 zł – zajęcia łączone: taneczne dla mam i plastyczne dla dzieci. Ci, którzy skorzystają z zajęć tanecznych lub plastycznych mają zniżkę na kobiecy seans na godz. 19.00. Kinowe zabawy edukacyjne przygotowane są dla dzieci, których rodzice uczestniczą w seansie filmowym o godz. 19.
      
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama