UWAGA!

ABC dobrego życia. Spotkanie z dr Grażyną Kuczek

 Elbląg, ABC dobrego życia. Spotkanie z dr Grażyną Kuczek
Fot. Biblioteka Elbląska

Jak uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi? Czy zmiana stylu życia jest możliwa? Jeśli tak, to co robić, aby być sprawnym i zdrowym? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas spotkania z dr Grażyną Kuczek, które odbędzie się w czwartek, 27 sierpnia o godz. 16 w Bibliotece Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7. Wstęp wolny.  

Grażyna Kuczek jest lekarzem medycyny, prelegentką wykładów i seminariów oraz konsultantką w zakresie medycyny naturalnej i zapobiegawczej, koordynatorem programu NEWSTART w Polsce; odbyła staż i szereg szkoleń z zakresu medycyny naturalnej w amerykańskich ośrodkach Uchee Pines Institute oraz Wildwood Lifestyle Center & Hospital. Na co dzień zajmuję się profilaktyką i terapią chorób cywilizacyjnych poprzez zmianę myślenia, stylu życia i sposobu odżywiania, zawodowo jest związana z Fundacją Źródła Życia. Jest autorką wielu publikacji na temat zdrowego stylu życia: "ABC dobrego życia", "Zdrowie bez ograniczeń", "Kuchnia zdrowie i długowieczności", "Jak nie chorować i bić rekordy długowieczności”.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu "Książka – przepis na zdrowie". Podczas spotkań prosimy o przestrzeganie ogólnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią SARS-CoV-2.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Więcej informacji:

Biblioteka Literacka

ul. św. Ducha 3-7

tel. (55) 625 60 17

Biblioteka Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama