UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Aktorów mamy naprawdę świetnych. Szkoda tylko, że repertuarowo teatr idzie na łatwiznę. Komedyjki, lektury. Ten sezon, bardzo słaby. "Plotka", "Igraszki z diabłem" dawno w teatrze tak się nie wynudziłem. Chociaż Panie Wojtysiak i Bocianowska dwoiły się i troiły, nie uratowały spektaklu. Czekam na sztuki na miarę "Dogville" i "Amadeusz".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    redrum(2019-03-28)
  • Wiesz w czym problem. To miasto zwyczajnie nie zasługuje na ten teatr. Też bym jeszcze raz poszedł na Dogvil ( zagrali 5 razy) ale okazałoby się że jest nas na wdowni mniej niż aktorów na scenie. A to już jest powód do zarzutów o niegospodarność. To naprawdę dobry teatr jeżdżę oglądam. Dużo lepszy niż w Olsztynie. Ale tam kochają tych swoich aktorów i nikt w dniu ich święta nie wylewa na nich pomyj. To do innych komentarzy oczywiście.
  • Uwielbiam chodzić do teatru, na Dogville też byłam, Pani Marta pokazała jaką jest zdolną aktorką, rola w którą się wcieliła była bardzo trudna. To taka szuka która zostawia ślad;) także proszę nie pisać, że miasto nie zasługuje na takich aktorów, ale aktorzy to osoby - chciał nie chciał publiczne i zdają sobie sprawę jakie role przyjmą czy w jakiej reklamie zagrają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    kaja11(2019-03-28)
Reklama