UWAGA!

Autostopem do Sarajewa

 Elbląg, Autostopem do Sarajewa

W czwartek 13 grudnia o godz. 17 zapraszamy do Filii nr 6 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Słonecznej na spotkanie w Słonecznym Zakątku Dobrych Spotkań z Konradem Kosaczem, który wielu osobom znany jest przede wszystkim jako doskonały fotoreporter. Tym razem Konrad opowie o innej swojej pasji – podróżach autostopem. Razem z Konradem przejedziemy przez Polskę, Czechy, Węgry, Serbię, Republikę Serbską, Bośnię, Chorwację i Włochy. Wstęp wolny.

Konrad Kosacz - fotoreporter i dziennikarz. Fotografią zajmuje się od szkoły średniej. Od tego czasu także podróżuje autostopem. Mówi o sobie, że nie jest jakimś wielkim podróżnikiem, ale pociąga go odkrywanie nowych miejsc. Pomysł na podróżowanie autostopem, niechcący, podrzucił mu tata.
       – Wszystko przez ojca, który najpierw naopowiadał o swoim jeżdżeniu, a potem zabronił podróżowania w ten sposób, tylko że było już za późno – mówi Konrad.
       Autostopem przejechał m.in. Norwegię, kraje byłej Jugosławii, Węgry, Czechy, no i Polskę.
       Podczas czwartkowego spotkania w Filii nr 6 Konrad opowie o podróży przez kraje byłej Jugosławii, którą odbył w listopadzie zeszłego roku. Na pewno zobaczymy też wiele ciekawych zdjęć, bo przecież wielu elblążanom Konrad znany jest przede wszystkim jako doskonały fotograf. Serdecznie zapraszamy.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama