UWAGA!

Bajkowy weekend dla najmłodszych już w sobotę

Bajkowy weekend dla najmłodszych już w sobotę

Niezwykłe opowieści, wspólne zabawy, a także losowanie upominków. To wszystko, w ramach „Bajkowych weekendów dla najmłodszych”, czeka na dzieci już 27 września w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Wstęp jest wolny.

Przez kilka najbliższych miesięcy w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" będzie się można przekonać, że czytanie bajek to nie tylko doskonała rozrywka, to także pobudzanie dziecięcej wyobraźni, uczenie myślenia i wpływanie na rozwój intelektualny maluchów. Jak wiadomo, literatura pełni funkcję edukacyjną, uwrażliwia i rozwija, ale miłość do książek trzeba zaszczepiać już u najmłodszych.
       Już 27 września Scena na Piętrze w „Światowidzie” zmieni się w zaczarowaną krainę bajek. Tematem spotkania będą zwierzątka, które często są bohaterami książek dla dzieci.
       - Poznając ich przygody dzieci uczą się dostrzegać krzywdę wyrządzaną słabszym czy radzić sobie z lękami: na przykład przed wizytą u dentysty, pierwszym dniem w nowej szkole, czy pojawieniem się rodzeństwa - mówią organizatorzy spotkania.
       „Bajkowy weekend dla najmłodszych” to inicjatywa CSE „Światowid” - placówki, której zakresem działań na co dzień jest cały region, jednak w swojej ofercie ma także bezpłatne propozycje skierowane do mieszkańców Elbląga i okolic.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)