UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Berlin dla seniorów z Elbląga

 
Elbląg, Berlin dla seniorów z Elbląga
fot. nadesłana

Edukatorzy z Elbląga i z regionu przez najbliższych kilka dni będą poznawali nowe metody aktywizowania seniorów. Swoim doświadczeniem w tym zakresie podzieli się organizacja International Exchanges Berlin. Z kolei seniorzy wezmą udział w warsztatach… z efektywnego uczenia się.

W dniach 21 - 24 Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu będzie gościć edukatorów z Niemiec specjalizujących się w motywowaniu seniorów do aktywności.
       W planach są dwa cykle warsztatowe. Jedno adresowane do kadry (edukatorów, instruktorów, animatorów) pracującej na rzecz seniorów, drugie do samych seniorów.
       - W ciągu trzech dni edukatorzy poznają metody nauczania seniorów - zapowiadają koordynatorzy projektu. – To wiedza, która przyda się każdemu, ponieważ współczesny świat wymaga od nas, żebyśmy nieustannie się uczyli.

Z kolei 24 października w CSE „Światowid” instruktorzy z International Exchanges Berlin przeprowadzą warsztaty pokazowe dla seniorów.

Warsztaty dla edukatorów i seniorów prowadzone przez International Exchanges Berlin to kolejne - po szkoleniu z Hiszpanami- międzynarodowe spotkanie adresowane do osób pracujących z seniorami oraz do samych seniorów. Warsztaty są częścią międzynarodowego projektu pn. „Elbląscy edukatorzy dla seniorów”, którego liderem jest CSE „Światowid”
       w Elblągu. Projekt polega na wymianie dobrych praktyk „Światowida” we współpracy
       z instytucjami z trzech krajów — Hiszpanii, Włoch i Niemiec.

Partnerzy: Asociación de Innovación, Formación y Empleo para el Desarrollo sostenible – Hiszpania, EURO-NET – Włochy, International Exchanges Berlin Molinari & Benedetti GbR – Niemcy.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama