UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Berlińskie warsztaty dla seniorów i edukatorów

 
Elbląg, Berlińskie warsztaty dla seniorów i edukatorów

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie motywować seniorów do działania albo jesteś seniorem i masz ochotę wziąć udział w międzynarodowych warsztatach, nie możesz przegapić szkolenia, które w dniach od 21 do 24 października odbędzie się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w ramach projektu pn. Elbląscy edukatorzy dla seniorów. Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne.

W październiku w CSE „Światowid” berlińscy animatorzy podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie aktywizowania seniorów. Będzie to kolejne – po szkoleniu z Hiszpanami – międzynarodowe spotkanie adresowane do osób pracujących z seniorami oraz do samych seniorów.

- Uczestnicy szkolenia poznają nowe metody pracy oraz dowiedzą się, jak planować działania dla seniorów tak, żeby ich jak najbardziej efektywnie zmobilizować do wyjścia z domu - zapowiada Aleksandra Bednarczuk, koordynator projektu. – Nowatorskie metody pracy, które poznamy na szkoleniu, sprawdzą się nie tylko w pracy z seniorami, ale też z innymi grupami. Zapraszamy więc na szkolenie wszystkich zainteresowanych poznaniem nieszablonowych rozwiązań edukacyjnych.

Pierwsze trzy dni spotkania (21-23 października) z niemieckimi animatorami adresowane są do edukatorów. Z kolei 24 października odbędą się warsztaty pokazowe, w których – razem z edukatorami – mogą wziąć udział seniorzy.

Szkolenie edukatorów odbędzie się w dniach od 21 do 23 października w godz. od 9:30 do 16:30.

Warsztat pokazowy dla edukatorów z udziałem seniorów w dniu 24 października przewidziany jest w dwóch grupach:

I grupa – godz. 9:30 do 12:30

II grupa – godz. 13:30 do 16:30

 

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wysłać maila zgłoszeniowego na adres:
       dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl w treści maila wpisując swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zgłoszenia przyjmowane są również telefonicznie (55 611 20 59).

Liderem projektu pn. „Elbląscy edukatorzy dla seniorów” jest CSE „Światowid” w Elblągu.

Projekt polega na wymianie dobrych praktyk „Światowida” we współpracy z instytucjami z trzech krajów – Hiszpanii, Włoch i Niemiec.

Partnerzy: Hiszpania (Asociación de Innovación, Formación y Empleo para el Desarrollo sostenible), Włochy (Euro-Net), Niemcy (International Exchanges Berlin GbR).

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama