UWAGA!

Demokracja na zdjęciach

 
Demokracja na zdjęciach
fot. nadesłana

„Mali-Wielcy Bohaterowie Demokracji” to tytuł wystawy, którą od środy, 19 lutego można będzie oglądać na I i II piętrze Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Na wyeksponowanych zdjęciach młodzi fotograficy pokazują czym jest demokracja w życiu codziennym.

„Mali-Wielcy Bohaterowie Demokracji” tak brzmi tytuł wystawy zorganizowanej przez uczestników warsztatów fotograficznych Stowarzyszenia Elbląg Europa w ramach projektu Europe of all Citizens. Artyści postanowili zainspirować młodzież do zainteresowania się czym jest demokracja w życiu codziennym. Wykonane przez młodzież zdjęcia przedstawiają sylwetki ludzi z różnych środowisk, którzy na co dzień pracują na rzecz dobra społeczeństwa.
       Europe of all Citizens to międzynarodowy projekt skierowany do młodzieży. Ma na celu uświadamiać młodych ludzi jak ważna jest demokracja i przekonywać, że w praktyce spotykamy się z nią na co dzień. W cyklu konsultacji społecznych, lekcji europejskich i warsztatów fotograficznych realizatorzy projektu starają się wzbudzić postawy obywatelskie wśród młodzieży. Zarówno tą na co dzień jak i tą związaną z udziałem w wyborach lokalnych, krajowych i europejskich. Projekt Europe of all Citizens jest realizowany przez Stowarzyszenie Elbląg Europa, Młodzieżową Radę Miasta Elbląga oraz dwie organizacje młodzieżowe z miejscowości Roman i Craiova w Rumunii.
       Wystawę będzie można oglądać do 18 marca. Wstęp wolny.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...