UWAGA!

Dzień Dziecka w Galerii EL

2014-05-29
Aktualizowany 2014-05-31 18:35
Elbląg, Dzień Dziecka w Galerii EL

Już w niedzielę, 1 czerwca, święto dzieci. Serdecznie zapraszamy najmłodszych od odwiedzenia tego dnia Galerii EL oraz wystawy Interaktywny Plac Zabaw. Pierwszego czerwca wstęp dla dzieci i dorosłych tylko 2 zł. Wystawa czynna będzie w godz. 10-17. Jednocześnie informujemy, że Galeria EL będzie nieczynna 31 maja.

Wystawa „Interaktywny Plac Zabaw” gościła już w wielu polskich miastach, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem i przynosząc mnóstwo radości dzieciom i dorosłym. W Elblągu od 5 maja można oglądać 6 multimedialnych instalacji, wprowadzających w klasyczne pojęcia z dziedziny sztuki takie jak faktura, kolor, perspektywa oraz muzyki: rytm, metrum, harmonia.
       Autorzy pomysłu - Patrycja Mastej i Dominika Sobolewska wraz z Pawłem Janickim z Centrum Sztuki WRO - określają Interaktywny Plac Zabaw mianem odpowiednika galerii sztuki współczesnej dla dzieci, gdzie w odróżnieniu od opatrzonych zakazami dotykania, biegania i hałasowania muzeów i galerii, można i trzeba dotykać eksponatów, gdzie kluczowa jest interakcja, a zwiedzanie staje się niezapomnianą przygodą. To doświadczalne laboratorium, w którym już od najmłodszych lat dzieci poznają nowe media wchodząc w interakcję ze sztuką.
       Informacje: Beata Branicka, CS Galeria EL, beata.b@galeria-el.pl, tel. 55 625 67 80
      
      
Patronat medialny nad Interaktywnym Placem Zabaw objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
      
Beata Branicka, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Czy tym razem inne kontrowersyjne wystawy zostały pochowane do kazamatów obiektu czy kolejna pseudo aferka się szykuje? Kto wie haha w elblagu nie brakuje takich co. .. .. .. .. .. ' -)
 • interaktywne podwórko - przeciez elblascy urzednicy wiedza lepiej jak to się nazywa; -D
 • A zdjęto już muszle klozetowe i lustra w toaletach ? Bo tam jak nie gołe dupy to jakby zboczone wydymanie ust niby do szminkowania !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Po_matka(2014-06-02)
Reklama