UWAGA!

Elbląg oczarował Beatę Kozidrak

W miniony piątek (7 marca) Beata Kozidrak - oczywiście z zespołem Bajm - dała niezapomniane show przed elbląską publicznością . Był to pierwszy koncert podczas, którego wokalistka zaśpiewała swoją najnowszą piosenkę „Krótka historia”.

Na koncercie Bajmu, który trwał ponad dwie godziny, bawiło się ponad 2 tys. elblążan. Wszyscy wspólnie z Beatą Kozidrak śpiewali największe przeboje zespołu. Wokalistka podczas koncertu podziękowała elbląskiej publiczności za ciepłe przyjęcie i zadedykowała im swoją najnowszą piosenkę „Krótka historia".
     - Czekałam na koncert w Elblągu - mówiła Beata Kozidrak. - Jesteście niesamowici, chyba tu zostanę. To kto zaprasza mnie do siebie?
     Wokalistka wspomniała nawet elbląski koncert podczas programu ,,Dzień dobry TVN" - zaznaczyła, że u nas po raz pierwszy zaśpiewała swoją najnowszą piosenkę, i że ten koncert należał do tych najlepszych.
     Jeszcze nie opadły emocje po piątkowym koncercie, a już centrum kultury Światowid zaprasza elblążan na kolejne przedsięwzięcia.
     - Miłośników poezji śpiewanej zapraszamy na XII Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?” - mówi Aleksandra Bednarczuk, kierownik działu przedsięwzięć artystycznych. - Mamy także propozycję dla tych, którzy lubią kabaret - w maju odbędzie się kabareton, który poprowadzi znany konferansjer, Piotr Bałtroczyk. Wystąpią „Kabaret Pod Wyrwigroszem” i „Kabaret Paranienormalni”. Bilet kosztować będzie 50 zł.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama