UWAGA!

EOK jak z bajki

 Elbląg, EOK jak z bajki
fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Na koncertach Elbląskiej Orkiestry Kameralnej goście są zawsze mile widziani. A już tacy goście, jak Mała Syrenka, Simba czy Elza w szczególności. Odwiedzali nas już niejednokrotnie, za każdym razem udowadniając, że nie trzeba szukać magicznego lustra, aby znaleźć się w Krainie Czarów. Wystarczy wytężyć wyobraźnię, a poznamy smak przygody z bajkowymi bohaterami. Ich kolejna wizyta już 15 marca, oczywiście w Sali Koncertowej ZPSM.

Wraz z Anastazją Simińską, Maciejem Pawlakiem oraz Sylwią Banasik Orkiestra zaprosi małych melomanów w podróż przez lody Arendelle, wody Atlantyki i wyspę Motunui. Z nimi nie sposób się bać ani sztormów, ani śnieżyc, ani burz piaskowych – jeśli ktoś ma wątpliwości, szybko rozwieje je dźwięk smyczków. Do tego konkursy i zabawy – emocji nie zabraknie, przeciwnie – wypełnią Salę Koncertową po ostatnie krzesło…

 

15.03.2020, niedziela, 18:00

Sala Koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

 

Wykonawcy:

Anastazja Simińska – wokalistka

Maciej Pawlak – wokalista

Sylwia Banasik – wokalistka

Elbląska Orkiestra Kameralna

 

W programie m.in.

Piosenki z filmów  Walta Disneya.

 

Rezerwacje:       

Biuro Koncertowe, Ratusz Staromiejski,

tel. 55 237 47 49, www.eok.elblag.eu         

Bilety: 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)

Sprawdź zniżki z Elbląską Kartą Dużej Rodziny

 

Sponsor Główny Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Meble Wójcik

 

Patronem medialnym EOK jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

Elbląska Orkiestra Kameralna

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dlaczego Polska ma zakaz na wydobycie ropy naftowej i gazu ziemnego od USA izraela i Rosji i Niemiec?. Ostanie badania ujawniły że zarówno kraje arabskie jak i Izrael Polska i Morze Północne leżą na wielkim zbiorniku ropogazowym związanym z granicą prekambr-perm. Gdyby Polska zaczęła pompować gaz z głębokości poniżej 7000 m na której u nas on występuje to reszta miała by go mniej. Proste? Proste!Na konferencji naukowo-technicznej w Krakowie, Profesor Ryszard Kozłowski przekazał bardzo ważną informację:„Zostały przedstawione nasze zasoby znajdujące się na głębokości 7 kilometrów i 5 kilometrów. Dokładnie wiemy gdzie one są. Arabia Saudyjska ma ich na poziomie 200 mld baryłek ropy, my mamy w Polsce 4000 mld baryłek ropy”. Przyznam, że nawet największego optymistę mogą takie dane zaskoczyć. Wszyscy mówimy, że Polska jest bogata w zasoby. Teraz mamy dane od eksperta, który dokonuje wierceń. Zna temat, bo jest praktykiem. Podsumujmy tę epokową informację:mamy zasoby ropy w Polsce na poziomie czterech tysięcy miliardów baryłek, kiedy gloryfikowana na lewo i prawo Arabia Saudyjska ma ich tylko 200 mld baryłek. Ropa ciągnie się od Arabii Saudyjskiej do Morza Północnego przez Polskę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Konfederacja(2020-01-20)
Reklama