UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Europejskie Dni Dziedzictwa 2014 we Fromborku

 
Elbląg, Europejskie Dni Dziedzictwa 2014  we Fromborku

Wojewódzka inauguracja EDD w województwie warmińsko-mazurskim odbędzie się 5 września o godz. 10 w Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku. W dniach 5-6 września w Braniewie odbędzie się natomiast kolejna edycja konferencji popularno-naukowej „Krańce Europy”.

Imprezę otworzy Minister Piotr Żuchowski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Generalny Konserwator Zabytków. Gości przywita również Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas oraz Dyrektor Muzeum Mikołaja Kopernika Henryk Szkop.
       W programie m.in. wykład dr Jowity Jagli na temat „Sacrum wobec żywiołu wody” oraz księdza prałata kanonika dr Jacka Wojciechowskiego pt. „Digitalizacja metodą skaningu laserowego 3D Pomnika Historii-Bazyliki Archikatedralnej p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Andrzeja Apostoła we Fromborku”.
       Ponadto koncert organowy w katedrze fromborskiej oraz otwarcie wystawy „Fides-ratio-ars. Skarby Warmii i Mazur”.
       W dniach 5-6 września w Braniewie odbędzie się natomiast kolejna edycja konferencji popularno-naukowej„Krańce Europy”, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Architektura Warmii na przykładzie Braniewa”. W tegorocznej edycji konferencji wezmą udział badacze z całego kraju. Tematem wystąpień będzie historia i sztuka miasta w różnych okresach historycznych, ze szczególnym uwzględnieniem czasów największej świetności miasta przypadającej na średniowiecze.
       Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.
      
oprac. redakcja na podstawie infomacji nadesłanej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama