UWAGA!

Ferie zimowe dla najmłodszych

 
Elbląg, Ferie zimowe dla najmłodszych

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu proponuje twórcze ferie zimowe. Rodzice już mogą zapisywać dzieci na „Zimowe zabawy artystyczne”.

Warsztaty adresowane są do dzieci, które lubią  artystyczne wyzwania, zarówno tych, które w świecie kolorów żyją na co dzień, jak i tych, które swoich sił w artystycznych przygodach chcą spróbować po raz pierwszy. W programie liczne warsztaty plastyczne i rękodzielnicze oraz zabawy integracyjne, czas na przekąskę i twórczą pogawędkę.
       Warsztaty poprowadzą Anna Dukszta i Agata Kopańska. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 stycznia 2019 r., należy je potwierdzić zakupem karnetu w kasie kina CSE Światowid w Elblągu. 
       Koszt zajęć wynosi 200 zł (za pięć dni). W cenę wliczone są materiały plastyczne oraz poczęstunek dla dzieci (owoce, przekąski). Warsztaty realizowane będą w dwóch terminach do wyboru:  od 21 do 25 stycznia 2019 r. oraz od 28 stycznia do 1 lutego 2019 r., w godzinach od 10.00 do 14.00. Skierowane są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. 
       Informacje i zapisy:  anna.dukszta@swiatowid.elblag.pl oraz tel. 785 461 734
       Ilość miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy prawo do odwołania warsztatów w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych.
      
Paula Załuska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama