UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Festiwal Elbląg Rocks Europa

Elbląg, Festiwal Elbląg Rocks Europa

Zbliża się 5. edycja Elbląg Rocks Europa. 31 sierpnia (piątek) młode zespoły muzyczne i grupy amatorskie mają szansę zaprezentować się na festiwalu muzyki alternatywnej w Elblągu. Festiwal ERE odbędzie się przy elbląskim Muzeum Archeologiczno-Historycznym. Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 sierpnia br.

Elbląg Rocks Europa to festiwal poświęcony młodym zespołom muzycznym chcącym rozwijać swe umiejętności i pokazywać przed szeroką publicznością. Dwie idee będące filarami tej imprezy to tworzenie przedsięwzięcia przez młodych dla młodych i ofiarowanie przestrzeni do wyrażania swych emocji, ekspresji i wymiany doświadczeń.
       Nagrody przewidziane w festiwalu:
       Główna - 2000 zł
       1. Wyróżnienie -1000 zł
       Nagroda Publiczności -1000 zł
       Elbląg Rocks Europa to szczególna szansa dla wszystkich młodych wykonawców, serdecznie zachęcamy do wysyłania zgłoszeń.
      
       Organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Elbląg Europa.
       Współorganizatorzy: Centrum Sztuki Galeria El, Stowarzyszenie Strefa Działań Kreatywnych, Elbląski Oddział Abstrakcyjny.
      
       Regulamin konkursu oraz wzór karty zgłoszeniowej można znaleźć na stronie ERE. Więcej informacji również na facebook'u.
      
       Zadanie zostało zrealizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
      
Biuro prasowe festiwalu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama