UWAGA!

Filmowcy (i nie tylko) do dzieła

 Elbląg, Filmowcy (i nie tylko) do dzieła
fot. nadesłana

Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? zaprasza na trzecią edycję ponadpoziomowego Festiwalu Filmów Poniżej Poziomu. Jeśli nie rozstajesz się z kamerą albo sprawia Ci frajdę rejestrowanie rzeczywistości telefonem i tworzenie materiałów filmowych - weź udział w naszym konkursie i festiwalu! Gościem specjalnym i członkiem jury będzie Abelard Giza.

W tym roku także namawiamy Was do realizacji materiałów pokazujących TU.Elbląg - i tylko do Was zależy interpretacja tego tematu. Pula nagród to 1500 zł, zatem jest o co walczyć.
      
       Gdzie - Centrum Sztuki Galeria EL
       Kiedy - 26 czerwca 2020 - fotogra miejska, 27 czerwca gala finałowa i
       pokaz filmów konkursowych
       Zgłoszenia przyjmujemy do 14 czerwca 2020 r.
      
       Po dwóch edycjach Festiwalu wiemy, że Elbląg ma filmowy potencjał. TU jest co kręcić, TU ma kto kręcić. Dlatego w tym roku hasło Festiwalu brzmi: TU.Elbląg. Nie musisz (a nawet nie powinieneś!) być zawodowcem. Wystarczy, że masz chęć, pomysł i zapał do tego, by coś stworzyć. Nie będziemy Cię rozliczać z tego jakie ujęcia zastosowałeś i dlaczego. Dla nas liczy się kreatywne podejście do tematu.
       Filmiki konkursowe nie powinny być krótsze niż 1 minuta i dłuższe niż 3 minuty. Powinny powstać w czasie od 1 stycznia do 14 czerwca tego roku.  Podczas przeglądu filmów 26 czerwca jury przyzna trzy nagrody finansowe: 250, 500 i nagroda główna w wysokości 750 zł. Na filmy czekamy do 14 czerwca 2020 r. Materiały można nadsyłać mailowo na adres (preferujemy jednak linki zewnętrzne – YouTube, WeTransfer) lub dostarczyć osobiście na nośniku zewnętrznym. Gościem specjalnym i zarazem członkiem jury będzie Abelard Giza. Oprócz niego filmy oceniać będą Ola Bielska z kina Światowid oraz Jacek Żukowski z
       Truso.tv.
       Festiwal Filmów Poniżej Poziomu to także fotogra miejska czyli gratka dla lubiących statyczne obrazki, w której główna nagroda to 500 zł.

inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama