UWAGA!

Fotograficzne wędrówki i podróże

Elbląg, Fotograficzne wędrówki i podróże

Młodzieżowy Dom Kultury ogłasza wakacyjny konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży. Motywem przewodnim zdjęć są wędrówki i podróże, konkurs potrwa do końca września. Najciekawsze fotografie zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie.

Celem konkursu „Fotograficzne wędrówki i podróże” jest prezentacja fotografii artystycznej i reportażowej, rozwijanie zainteresowań i wrażliwości estetycznych oraz zdolności twórczych. - Jesteś ciekawy świata? Lubisz podróże, piesze wędrówki? Zatrzymaj świat na fotografii i podziel się nim z innymi. Podróże nie muszą być dalekie. Te na pobliskie pola i łąki mogą być równie ciekawe jak te na Karaiby - zachęcają organizatorzy konkursu.
     Prace oceniać będzie specjalnie powołane jury, które wyda swój werdykt w październiku. Natomiast wystawa pokonkursowa, na której zaprezentowane zostaną najlepsze zdjęcia, zorganizowana zostanie w listopadzie.
     W konkursie mogą wziąć udział wszyscy amatorzy i miłośnicy fotografii w wieku do 25 lat (dwie kategorie wiekowe - dzieci i młodzież). Zdjęcia mogą być wykonane dowolną techniką, prace nie mogą być jednak oprawione i podklejane. Dopuszczalny format zdjęć czarno-białych: od 18x24 cm do 30x40 cm, kolorowych: od 15x20 cm do 20x30 cm. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić pięć pojedynczych prac lub pięć zestawów (w zestawie do pięciu zdjęć).
     Prace należy dostarczać do Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema 37 w Elblągu. Na odwrocie każdej fotografii należy podać imię i nazwisko autora, wiek, tytuł pracy lub zestawu wielozdjęciowego (w zestawie należy kolejno ponumerować zdjęcia), nazwę i adres szkoły, placówki prowadzącej zajęcia fotograficzne bądź organizacji propagującej fotografię, imię i nazwisko nauczyciela lub opiekuna oraz dopisek: „FWiP 2006”. Termin nadsyłania prac mija 30 września.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama