UWAGA!

Giełda Muzyczna w Mjazzdze

 Elbląg, Giełda Muzyczna w Mjazzdze

Tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca klub Mjazzga zaprasza na Giełdę Muzyczną. Start w niedzielę 9 czerwca od godz. 16. Jako bonus w ramach umilania atmosfery spotkania na pasjonatów muzycznych czekać będzie kawał pysznego ciacha.

Frekwencja podczas dotychczasowych spotkań była może nie największa - adekwatna do ilości pasjonatów i kolekcjonerów płyt, głownie winylowych w Elblągu. Niemniej jednak jest okazja zdobyć lub wymienić coś, czego nie można dostać w konwencjonalnych sklepach muzycznych. Do tej pory największym zainteresowaniem cieszyły się płyty winylowe. Na najbliższym spotkaniu spodziewamy się trochę niepokazywanych wcześniej pozycji, wstępnie swój udział zapowiadał także jeden z kolekcjonerów trójmiejskich. Każdy odwiedzający będzie mógł posłuchać nowych nabytków na przygotowanym dodatkowym systemie osłuchowym.
       Zachęcamy, by podczas wizyty nie tylko szukać nowości dla siebie, ale zabrać też płyty lub inne gadżety, z których sami już nie korzystamy, a mogłyby znaleźć nowego szczęśliwego posiadacza.
       Zapraszamy!
      
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama