UWAGA!

Grand Prix dla Braniewa

Elbląg, Grand Prix dla Braniewa

W minioną sobotę w hali sportowej Gimnazjum w Tolkmicku odbył się III Regionalny Przegląd Zespołów Tańca Nowoczesnego. Grand Prix wywalczył zespół „Funky Fresh” reprezentujący Klub Garnizonowy z Braniewa.

Podczas przeglądu zespoły taneczne z województwa warmińsko-mazurskiego zaprezentowały około 30 układów w trzech kategoriach tanecznych i trzech grupach wiekowych. Grand Prix 2008 wywalczył zespół „Funky Fresh” reprezentujący Klub Garnizonowy z Braniewa.
     
     Wśród dzieci w wieku 6-12 lat na podium stanęli:
     W kategorii Hip Hop: 1. zespół Shape - Szkoła Tańca Broadway, 2. Step Dance - świetlica w Suchaczu, 3. Margot z Pałacu Młodzieży w Olsztynie.
     W kategorii Disco Dance: 1. Hipnotic 3 z Centrum Tańca Promyk w Elblągu, 2. Figo 2 z Klubu Tańca „Wika” z Olsztyna, 3. Prima Junior z MDK w Olsztynie.
     W kategorii Freestyle: 1. Dance Set z M-GOK w Tolkmicku, 2. Luz ze Szkoły Podstawowej w Pieniężnie.
     
     W grupie wiekowej 12-16 lat:
     Hip Hop: 1. Skandal - M-GOK w Tolkmicku, 2. Shok Dance - Braniewskie Centrum Kultury, 3. Margot Power - Pałac Młodzieży w Olsztynie.
     Disco - Dance: 1. Prima - MDK Bartoszyce, 2. Hipnotic 5 - Centrum Tańca Promyk, 3. Etna - Dobre Miasto.
     W kategorii Freestyle: 1. Reaktywacja - świetlica w Kadynach, 2. Underground - świetlica w Suchaczu, 3. Destiny - Gimnazjum w Pieniężnie.
     
     W najstarszej kategorii 16-19 lat:
     W kategorii Hip - Hop: 1. Funky Fresh z Klubu Garnizonowego w Braniewie, 2. Blef - Stowarzyszenie Jantar, 3. Hipnotic 6 - Centrum Tańca Promyk.
     W kategorii Freestyle (zgłosiły się dwa zespoły): 1. Breakdance z Braniewskiego Centrum Kultury, 2. Margo Hybryda - Pałac Młodzieży w Olsztynie.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Blef jest fajny :) Pozdrawiam Karoline :)
 • jak wam sie podobalo?jak uwazacie kto powinien wygrać ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kara123(2008-04-29)
 • Mi się podobało, że wszystkie zespoły z Elbląga (hiptotic, blef i broadway) były tak jakby razem. Nie zabijały się o te miejsca, tylko po prostu dobrze się bawiły tańcząć; ) Może połączyło nas jury. .. ?; ) Pozdrawiam wszystkie trzy zespoły i gratuluję zespołom na poduim (poza 1.); )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tancerka;)(2008-04-30)
 • grand prix to chyba zbyt duże słowa jak na tak nieprofesjonalne jury. nagrode głowną powinny otrzymać dziewczyny z hipnotic 3.najmłodsza grupa wiekowa ale największy profesjonalizm. pozdrowienia dla wszystkich zespołow z elbląga.
 • A mały brodway to jakby mało oryginalny. To podnoszenie to jakby żywcem zciągnięte od nas. ale nam rok temu wyszło ładniej.
 • W Elblągu bedzie rywalizacja i jury znające się na tańcu!! Mam nadzieje, że Braniewo przyjedzie; )
 • Do "Tancerki" :) Masz racje. .. to, że zespoły nie kłóciły się było bardzo fajne. I tak powinno być! Taniec powinien nas łaczyć, ponieważ to nasza wspólna pasja, która nie powinna powodować kłótni; ) Miejmy nadzieję, że tak też będzie na konfrontacjach; ) bo to zabawa się liczy :) ! A na temat Tolkmicka się nie wypowiadam :P jury było żałosne :) i to chyba każdy powie; ] Pozdrawiam wszystki zespoły z Elbląga i życzę powodzenia; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  aCzyToWażne(2008-05-02)
 • jestem ciekawa które zespoły to piszą; ))) He; p
 • a moim sdaniem wszyscy co twierdzą ze Jury KłAMAłO to są żałośni. .! skoro oni uznali z FF tanczyło najlepiej to w ich odczuciu tak było może i Wy kiedys bedziecie mieli mozliwes bycia Jury i zobaczycie jak to jest :) POzdrawiam Jury Gratuluję dla Zwyciezców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  artus FF < 3(2008-06-29)
Reklama