UWAGA!

Jazz on the Grass

 Elbląg, Jazz on the Grass
fot. arch. Klubu Krypta

Zaplanowany cykl jazzowych jam session w Klubie Środowisk Twórczych został przerwany przez pandemię. We wrześniu postaramy się zorganizować 2 - 3 spotkania jazzowe, ale nie w klubie, lecz w plenerze.

W najbliższy piątek, tym razem wcześniej, gdyż na godz. 19.00, zapraszamy do namiotu, na dziedziniec C.S. Galerii EL. Jazzu będzie można posłuchać siedząc wygodnie na leżakach i fotelach, albo na trawie. W razie zimniejszego wieczoru do dyspozycji gości będą koce. Improwizować dla Państwa będą młodzi jazzmani: Antoni Borycki - pianino, Paweł Wojtachna - trąbka, Adam Kusiński - saksofony, Kamil Hajduk - gitara basowa i Michał Korsak - perkusja. Nie wiadomo, czy będzie można usłyszeć któryś utwór z płyty, której okładkę umieściliśmy w artykule, ale o tym będzie można się przekonać już w piątek.  04 września, godz. 19.00, dziedziniec C.S. Galerii EL. Wstęp wolny.

Anna Selke
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Nie wiem co miałby przysłowiowy piernik do wiatraka, czyli granie tych młodych muzyków a okładka płyty Slima Richey'a grającego na banjo i gitarze.