UWAGA!

Jesień w Mjazzdze

2012-08-30
08:00
Jesień w Mjazzdze

Koncerty zaplanowane w klubie Mjazzga na sezon jesienno-zimowy będą szczególne. Na scenie klubowej wystąpią bowiem muzycy najwyższego formatu nie tylko z Polski ale i zza granicy, a każdy fan dobrej muzyki z pewnością znajdzie dla siebie wydarzenie, w którym będzie chciał uczestniczyć.

Elbląski klub Mjazzga od początku swojej działalności postawił na działalność koncertową. W jego niedużym, wręcz kameralnym, wnętrzu w szczególny sposób przeżywać można spotkania z muzyką na żywo. W ciągu trochę ponad roku w Mjazzdze można było uczestniczyć w koncertach zarówno lokalnych, młodych artystów jak i muzyków zaliczanych do czołówki polskiej w swoich gatunkach (jazz, rock, reggae, alternatywa).

       Lista koncertów przygotowanych przez Mjazzgę na sezon 2012/2013 nie jest jeszcze zamknięta, ale te już potwierdzone robią wrażenie. Oto co dla Was przygotowaliśmy (tradycyjnie wszystkie koncerty planowo rozpoczynają się o godz. 20.15):
 
3 listopada - Ajagore
       Wybitni muzycy jazzowi towarzyszący na co dzień m.in. Grażynie Łobaszewskiej ze swoim autorskim materiałem. Bardziej folkowo, bardziej tanecznie i radośnie. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli dobrej muzyki.
      
       10 listopada - George Dorn Screams
       Jeden z najciekawszych obecnie zespołów reprezentujących młodą polską scenę alternatywną (bilety w cenie 15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu);
      
       16 listopada - Kim Nowak
      
       17 listopada - Voo Voo – koncert miesiąca
       Wojciech Waglewski z Voo Voo, od lat gwarancja najlepszych muzycznych przeżyć (bilety w cenie 40 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu koncertu);
      
       21 listopada - Moreland & Arbuckle (USA)
       Kansaskie trio grające roots rocka i bluesa doceniane na najlepszych festiwalach bluesowych w ramach europejskiej trasy koncertowej (bilety w cenie 30 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu);
      
       24 listopada - Coldaire i Twilite

       Podczas ostatnich edycji gdyńskiego festiwalu Open'er dosłownie zaczarowali uczestników swoimi piosenkami. Jeden i drugi zespół bardzo przypadł do gustu również słuchaczom radiowej Trójki i Czwórki, gdzie można ich m.in. usłyszeć. Po koncercie Pauli i Karola szykuje się następny rewelacyjny, klimatyczny wieczór.
      
       30 listopada - Ludzie Mili
       Nowy projekt Piotra Banacha i Gutka z Indios Bravos, czyli porcja reggae, punka i folku (bilety w cenie 20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu);
      
       5 grudnia - Cree – koncert miesiąca
       Sebastian Riedel, syn legendy polskiego bluesa Ryszarda Riedla, ze swoim zespołem zdobywającym od lat coraz większą rzeszę oddanych fanów (bilety w cenie 35 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu);
      
       15 grudnia - Raggafaya
       Laureaci programu Must Be The Music, szturmem zdobywający polski rynek muzyki reggae (bilety w cenie 20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu).
      
       Więcej informacji o każdym artyście i koncercie będzie sukcesywnie przedstawiana, a lista koncertów uzupełniana.
       Już teraz stwierdzić jednak można, że takiej dawki świetnej muzyki w jednym miejscu w Elblągu dawno nie było. Koncerty w klubie poza niepowtarzalną atmosferą dają też możliwość bliższego kontaktu, porozmawiania z artystami.
       Zdecydowana większość wykonawców uważa elbląską publiczność za jedną z najlepszych w Polsce i rzadko kiedy opuszcza klub zaraz po koncercie. To daje wspaniałą okazję na sprezentowanie sobie niezapomnianych wrażeń lub zaskoczenie bliskiej osoby jednym z najfajniejszych prezentów jaki można komuś zrobić – zaproszenia na koncert muzyczny.
       Mamy nadzieję, że wspólnie dalej będziemy budować renomę naszego miasta i klubu jako miejsca, do którego warto przyjeżdżać i prezentować swoją twórczość, co w przyszłości zaprocentuje jeszcze wieloma koncertami, o których do niedawna moglibyśmy tylko marzyć.
       Ze względu na niewielką powierzchnię klubu ilość miejsc na koncertach jest ograniczona, nauczeni więc doświadczeniem sugerujemy nie zwlekać z decyzją o zakupie biletu do ostatniej chwili. Byliśmy już niestety świadkami rozczarowań po wyprzedaniu biletów na część wydarzeń.
      
       Cały cykl koncertów organizowany jest we współpracy z Departamentem Kultury jako przedstawicielem Prezydenta Miasta Elbląga oraz wspomagany przez objęcie patronatu medialnego przez Elbląską Gazetę Internetową portEl.pl, Dziennik Elbląski i Telewizję Elbląską, za co jesteśmy im wdzięczni.
      

       Rezerwacji biletów na poszczególne koncerty dokonywać można drogą mailową: mjazzga@mjazzga.pl.
      
       Więcej o artystach i koncertach dowiedzieć się można odwiedzając stronę internetową www.mjazzga.pl oraz śledząc profil klubu Mjazzga na Facebooku.
      
       Serdecznie zapraszamy!
      
      
Klub Mjazzga 
       ul. Kowalska 1-2C
       tel. 502 302 110.

       --------------- Reklama ----------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej