UWAGA!

Jest co podziwiać

 
Elbląg, Jest co podziwiać
(fot. Anna Dembińska)

Są młodzi, ambitni, pełni energii i mają mnóstwo pomysłów. W czwartek wieczorem 84 uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym zakończyło rok szkolny. Po wręczeniu dyplomów odbył się wernisaż „Wystawy Końcoworocznej”, podczas którego swoje prace zaprezentowali głównie uczniowie klasy pierwszej i trzeciej. Zobacz zdjęcia.

Prac było tak wiele, że po raz pierwszy nie zmieszczono ich na dwóch piętrach CSE „Światowid”. Prace z fotografii prezentowane są więc w holu.- Ten siódmy rok, podobnie jak poprzednie lata, był równie pracowity i owocny – mówiła Krystyna Brinkiewicz, dyrektor Liceum Plastycznego. - W tym roku skupiliśmy się na dwóch ważnych wystawach. Pod koniec kwietnia oglądaliśmy wystawę „Dyplomy”. Były to prace naszych tegorocznych absolwentów, a tu na „Wystawie Końcoworocznej” prezentowane są głównie prace uczniów klasy pierwszej i trzeciej we wszystkich dziedzinach, a więc jest rysunek, malarstwo, grafika, reklama, projektowanie, rzeźba i fotografia.
       Wystawę będzie można oglądać w CSE „Światowid” do połowy sierpnia. - Mam nadzieję, że wystawa wszystkich zaskoczy i będzie przyjemnością w oglądaniu. Moim zdaniem jest co podziwiać – mówiła Krystyna Brinkiewicz. 
      
      
nd
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • a moim zdaniem - nie podziwiać, lecz zastanowić się, zamyślić nad wrażliwością młodych. Moim zdaniem podziwiać można sprawność akrobaty w cyrku. Ludzką wrażliwością można się wzruszyć.
Reklama