UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ktoś już wyżej napisał, że najlepiej nam wychodzi opluwanie i obrażanie zazwyczaj bez postaw, uważam, że orkiestra wspaniale się rozwija i mamy coraz więcej ciekawych działań w kulturze, zazwyczaj za efektami stoją ludzi i właśnie najczęściej się ich nagradza chamstwem. Tak już jest!
  • W jakim sensie orkiestra się rozwija? Że wydaje coraz większe pieniądze podatników na gwiazdy? Czy może dlatego że zatrudniła jednego z najlepszych dyrygentów w kraju, ale znowu za potężne i oczywiście Nasze pieniądze. Jest to jakiś rozwój ale czy stać Nasze miasto na sztuczne pompowanie tego balonu? Orkiestra powinna grać głównie klasykę. Systematycznie poszerzać swój repertuar. To jest kierunek rozwoju orkiestry, a nie doklejanie jej do coraz to dziwniejszych działań. Dziwne że z zespołem Weekend jeszcze nie zagrali? Można by przecież na tym nieźle zarobić. No i oczywiście Pani dyrektor mogłaby pobrylować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Cyrkowcy(2013-07-25)
  • Tych ciekawych działań mogłoby być więcej gdyby nie właśnie Pani dyrektor EOK. Na początku tego roku będąc w komisji poblokowała wiele wartościowych projektów. A to tylko po to żeby sama mogła więcej wyłudzić na ten "swój" impresariat "artystyczny" potocznie zwany EOK. Np. Zablokowała kolejną edycję projektu za który organizator otrzymał w poprzednim roku z rąk prezydenta nagrodę Kreatora kultury. Uzasadnienie: nie bo ja też nie dostałam. Czy takimi przesłankami powinien kierować się człowiek działający w tej dziedzinie? Naprawdę to jest odpowiedni moment aby tego typu ludziom już podziękować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Bardzo_prosimy_(2013-07-25)
Reklama