UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Komiksowy Okrągły Stół vol. 5

 
Elbląg, Komiksowy Okrągły Stół vol. 5

Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj przy ul. Zamkowej zaprasza w sobotę, 15 czerwca w godz. 9-13 na ostatnie przed wakacjami spotkanie przy Komiksowym Okrągłym Stole. Uczestnicy spotkania będą wspólnie tworzyć komiksy na temat, który poznają na miejscu.

Drogie Miłośniczki i Drodzy Miłośnicy komiksów, kto już był, ten wie, a kto jeszcze nie próbował, ten ma okazję się przekonać, jak fantastycznie jest wspólnie tworzyć rysowane opowieści! Każdy, kto usiądzie z nami do stołu, otrzyma planszę podzieloną na 6 kadrów i pokieruje historią, jak tylko podpowie mu fantazja. Najlepsze plansze, które powstaną podczas spotkania, opublikowane zostaną w pierwszym elbląskim komiksowym zinie. Na spotkanie zapraszamy osoby w wieku od 14 lat (nie ma górnej granicy wieku!), które lubią rysować i wymyślać historie, nawet jeśli dotychczas nie miały do czynienia z tworzeniem komiksów. Udział w Komiksowym Okrągłym Stole jest bezpłatny, obowiązują zapisy mailowe pod adresem: komiksowewarsztaty@gmail.com
       Spotykamy się w sobotę, 15 czerwca o godzinie 9.00, tym razem wyjątkowo wcześniej, żeby każdy, kto ma chęć na artystyczny maraton, mógł zdążyć na Szkicologię. Zapewniamy materiały do rysowania, jednak jeśli macie własne ulubione przybory – przynieście je ze sobą.
      
       Warsztaty poprowadzi:
       Natalia Nowińska-Antoniewicz – doktorantka w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, naukowo bada komiks i muzykę byłej Jugosławii. Kolekcjonuje albumy komiksowe i fanziny, pisze o komiksie, przeprowadza wywiady z twórcami, uczestniczy w warsztatach rysunkowych i tworzy własne komiksowe opowieści o przygodach podczas badań terenowych.
       Działanie odbywa się w ramach projektu "Komiksowy Elbląg", który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama