UWAGA!

Koncert Galowy Broadway

2011-06-02
Aktualizowany 2011-06-09 13:10
Elbląg, Koncert Galowy Broadway

Stowarzyszenie Broadway oraz Szkoła Tańca Broadway w Elblągu zapraszają na niezwykły wieczór pełen artystycznych wrażeń. 12 czerwca na dużej scenie Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbędzie się Koncert Galowy Broadway.

Koncert Galowy to impreza podsumowująca pracę dzieci, młodzieży i dorosłych uczęszczających na zajęcia taneczne zarówno do Szkółki Baletowej prowadzonej przez Stowarzyszenie Broadway jak i na zajęcia realizowane przez Szkołę Tańca Broadway. W tym roku będzie to jednak wieczór wyjątkowy, gdyż Szkoła Tańca Broadway obchodzić będzie okrągłą rocznicę 5-lecia swojej działalności.
       Podczas Koncertu Galowego prezentowane będą najróżniejsze formy tańca: od baletu klasycznego przez modern i jazz po popularne dzisiaj salsę i hip-hop.
       - Ideą Koncertu jest pokazanie, że taniec to jedna z najważniejszych form sztuki – mówi Łukasz Wytrykowski, reżyser Koncertu - podczas zeszłorocznej Gali widownia Teatru była wypełniona po brzegi. Spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami widzów, którzy byli zachwyceni poziomem tancerzy i sposobem realizacji koncertu. W tym roku dołożymy wszelkich starań aby koncert był jeszcze lepszy od zeszłorocznego. Nie zapomnijmy że tancerze w nim występujący są o rok bogatsi o doświadczenia sceniczne i umiejętności taneczne – dodaje Łukasz Wytrykowski.
       - Największym wyzwaniem jest praca z najmłodszymi dziećmi lub grupami mieszanymi – tak jak w przypadku „Szkółki Baletowej” w której udział biorą zarówno osoby, które mają już podstawowe doświadczenie taneczne jak i nowicjusze – dodaje Ewa Kalka, wiceprezes Stowarzyszenia Broadway - Jednak występ tych osób na prawdziwej scenie sprawia ogromną radość i daje powód do dumy zarówno rodzicom jak i pedagogom. Nas -organizatorów Szkółki cieszy to, że umożliwiamy uzdolnionym dzieciom i młodzieży rozwijanie talentu i pasji poprzez edukację artystyczną
      
       Bilety – cegiełki można nabyć w kasie Teatru im. Sewruka w Elblągu oraz w siedzibie Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu. Rezerwacja biletów i szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 55 236 92 82 lub 606 716 626, 664 739 651
      
       Koncert Galowy realizowany jest w ramach programu „Szkółka Baletowa” dofinansowanego przez Urząd Miejski w Elblągu.
      
Szkoła tańca Broadway
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama