UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Koncert Laureatów pod gwiazdami

Tradycją Elbląskich Nocy Teatru i Poezji jest Koncert Laureatów najważniejszych festiwali piosenki, które w poprzednim roku odbywały się w całym kraju. Taki koncert zainauguruje także tegoroczne Noce 24 sierpnia o godz. 20. Po Koncercie Laureatów wystąpi Grzegorz Turnau ze swoim projektem poświęconym Markowi Grechucie „Historia pewnej podróży”.

W Koncercie Laureatów wezmą udział:
     Natalia Sikora studentka drugiego roku Warszawskiej Akademii Teatralnej. Wygrała kilkadziesiąt konkursów i przeglądów aktorskich i wokalnych. Dwa lata temu, jako maturzystka, wygrała Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W ubiegłym roku zdobyła wszystkie najważniejsze nagrody podczas słupskiego festiwalu „Niemen Non – Stop”. W styczniu debiutowała w spektaklu teatru telewizji „Umarli ze Spoon River”.
     Ewa Ostrowska rozśpiewana przedszkolanka. Jak sama mówi, śpiewanie jest jej wielką pasją: „Piosenka towarzyszy mi przez cały czas. Bez muzyki życie nie miałoby tylu barw, byłoby nudne”. Jest tegoroczną laureatką Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?”.
     Alicja Pyziak ma 16 lat. Pochodzi z Dolnego Śląska. W tym roku wyśpiewała sobie pierwszą nagrodę na olsztyńskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję”. Jak mówi: „Rok 2007 to wielki przełom w moim życiu. Nowe doświadczenia, nowi znajomi, pierwszy kontakt z piosenką poetycką”.
     Malwina Koteluk wokalistka, autorka tekstów, pomysłodawczyni projektu SENSPIRIT. Studentka I roku medioznawstwa w Warszawie. Laureatka wielu nagród i wyróżnień, m. in: ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?”, FAMA- Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej, Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję”, „Pamiętajmy o Osieckiej”. Obecnie pracuje nad materiałem do autorskiej płyty.
     Katarzyna Dąbrowska debiutowała jako szesnastolatka w Konkursie Piosenki Francuskiej w Nidzicy. Laureatka m.in. Międzynarodowego Konkursu Wokalnego w Petersburgu, w kategorii „aktor dramatyczny”, Konkursu na interpretację piosenki A. Osieckiej „Pamiętajcie o Osieckiej”, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Jest tegoroczna absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, obecnie jest aktorką Teatru Współczesnego.
     Michał Rogacki poznański śpiewający autor. W 2005 roku otrzymał Grand Prix Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej OPPA 2005, a w 2006 r. na 42
     Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie otrzymał jedną z czterech równorzędnych nagród głównych. Śpiewa, akompaniuje sobie na gitarze, nieustannie debiutuje. Pracuje w firmie informatycznej.
     Monika Węgiel pochodzi z Wrocławia. Występowała na wielu festiwalach, gdzie zdobywała nagrody i wyróżnienia m.in. laureatka II nagrody Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?”, „Pamiętajmy o Osieckiej”. Studentka Akademii Teatralnej w Warszawie. W tym roku wyśpiewała II nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Tak się dziwnie złożyło, że mamy teraz modę na dzielenie piosenki.Jest piosenka aktorska,studencka,turystyczna,poetycka,emerycka,esbecka,solidarnościowa,papieska,piosenka ludzi po pierwszym wylewie,po drugim,piosenka zdradzanych żon,piosenka zdradzających żon i wiele, wiele innych.Słuchajcie i każdy organizator festiwalii, tych jakże potrzebnych grup piosenek,potrzebuje szmalu na organizację i prezentację.A my podatnicy za to płacimy.Pieniądze na ten chłam idą z budżetów miast i gmin,a nas słuchaczy wpuszcza się za darmo na koncerty.I mówi się nam:"urząd miasta wam to zorganizował" i plebs się cieszy.A stara prawda mówi-piosenka może być tylko dobra albo zła.A wiecie jak wygrać turniej piosenki aktorskiej?Łatwo.Trzeba stanąć przed mikrofonem ,mocno wytrzeszczyć oczy i głośno się drzeć.
  • Początek mojej powyższej wypowiedzi został wycięty.Więc przytaczam w skrócie , że w chwili obecnej piosenkę dzieli się na: reszta jak wyżej.....
  • Początek jest na samej górze po prawej stronie. Czy to jest darmowe ??
Reklama