UWAGA!

Konferencja z Anna Maria Jopek

Elbląg, Konferencja z Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek, która wczoraj (6 kwietnia) wystąpiła podczas koncertu galowego Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa „..Czy to jest kochanie?”, dziś spotkała się z elbląskimi dziennikarzami na konferencji prasowej w hotelu Gromada.

Anna Maria Jopek mówiła m.in. o wyjątkowości języka polskiego i o tym, jak ważne jest słowo w jej twórczości. Opowiadała też o swoich koncertach i swojej publiczności, którą określa jako wielki dar. Przy tej okazji wspomniała także o poczuciu winy wobec swoich dzieci i o planach na kolejną płytę.
     Stwierdziła także, że jeżeli chodzi o jej muzykę, to jest ona ciągle w tym samym miejscu - wciąż idzie za instynktem, a marzeniem jej jest zapraszanie do tworzenia płyt wielu artystów, ponieważ wówczas słychać wiele osobowości, jak stało się to w przypadku ostatniej płyty, którą promowała również w Elblągu.
     - W odczuciu większości dziennikarzy Anna Maria Jopek rozmowę prowadziła w charakterystyczny dla siebie sposób; w odpowiedziach było wiele refleksji, ale także swego rodzaju poezji - mówi Justyna Kozłowska-Dyrla ze Światowida.
     Relacja Marty Hajkowicz:
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Nie wiem kto pisał ten artykuł ale wszystko co powiedziała Ania a zostało tu zacytowane wyrwane zostało z kontekstu. Widac brak profesjonalizu w przekazie tego co zostało przez Artystkę powiedziane
 • przecież to nie wywiad z nią. Ponoć nie chciała, żeby pisać o niej, tylko w 3 osobie. To ma.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  loocek(2008-04-07)
 • Ja zrozumiałam, ze to informacja o konferencji i wspomnienie o czym mówiła artystka. A nie rozmowa z nią
 • No niestety, ale nie można było jej cytowac, gdyż jak stwierdziła, musiałaby autoryzowac tekst, a nie ma na to czasu. ..
Reklama