UWAGA!

Konkurs fotograficzny dla turystów i elblążan

 Konkurs fotograficzny dla turystów i elblążan
fot. nadesłana

Na laureatów trzech pierwszych miejsc czekają nagrody, a ich zdjęcia zostaną umieszczone na kartach do gry edukacyjnej "Elbląg memory”. O czym mowa? O konkursie fotograficznym organizowanym przez Centrum Spotkań Europejskich Światowid.

Aby wziąć udział w konkursie najpierw trzeba obejrzeć wystawę „Spacer w przeszłość”, która znajduje się przy remontowanej wieży katedralnej. Potem wystarczy wziąć aparat i pokazać na zdjęciach, jak miejsca przedstawione na planszach wyglądają obecnie.
       Można sfotografować jedno lub kilka miejsc, a następnie wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem (lub zdjęciami) należy przesłać lub dostarczyć osobiście do organizatora konkursu na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Pl. Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, z dopiskiem: Konkurs fotograficzny „Elbląg wczoraj i dziś”.
       - Należy pamiętać, że zdjęcie należy wykonać z zachowaniem tej samej perspektywy co pierwowzór – wyjaśnia Marta Derlukiewicz, koordynatorka projektu „Spacer w przeszłość”.
       Regulamin konkursu dostępny jest na stronie. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 55 611 20 50 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl.
       Nagrodami głównymi w konkursie są karty upominkowe. Dodatkowo zdjęcia uczestników nagrodzonych w konkursie „Elbląg wczoraj i dziś” umieszczone zostaną na kartach do gry edukacyjnej "Elbląg memory". Zorganizowana zostanie także wystawa fotograficzna, na której zaprezentowane zostaną zdjęcia nadesłane na konkurs i archiwalne zdjęcia Elbląga.
       Termin nadsyłania fotografii upływa 6 września 2014 r. Decyduje data wpływu do siedziby Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
      
      
Konkurs fotograficzny „Elbląg wczoraj i dziś” realizowany jest w ramach projektu „Spacer w przeszłość” dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra 2014”.
      

      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...