UWAGA!

Kowalewski, Lipińska, Ferency...

Elbląg, Krzysztof Kowalewski.
Krzysztof Kowalewski.

Wczoraj (20 kwietnia) wystąpili Krzysztof Kowalewski, Marta Lipińska i Adam Ferency w spektaklu Teatru Polskiego Radia ,,Kocham Pana, Panie Sułku”. Losy legendarnej już radiowej pary kochanków - Pana Sułka i Pani Elizy - obejrzało 340 osób.

Zaprezentowany elbląskiej widowni spektakl stanowił drugą częścią cyklicznego słuchowiska satyrycznego Polskiego Radia, którego ogólnopolska premiera odbyła się 10 marca w warszawskim Centrum Kultury „Łowicka”. Marta Lipińska (Pani Eliza), Krzysztof Kowalewski (Pan Sułek) i Adam Ferency (gajowy Marucha) rozbawili także elbląską publiczność.
     Przed spektaklem artyści spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej, by porozmawiać o słuchowisku, które jest ciągle aktualne i bawi kilka pokoleń.
     - To, że to słuchowisko jest ciągle odbierane, zawdzięczamy radiowej Trójce, która jest jego matką. Powtarza je w ,,Powtórkach z rozrywki” i dla niektórych młodych to żyje jako nowość. To jest taki rodzaj humoru, trochę pure nonsensownego, że może być aktualny cały czas - powiedziała Marta Lipińska.
     - I układ damsko męski jest ciągle aktualny - dodał Krzysztof Kowalewski.
     Kolejnym „humorystycznym” przedsięwzięciem Światowida będzie majowy kabareton, który poprowadzi znany konferansjer Piotr Bałtroczyk. Wystąpią kabarety „Pod Wyrwigroszem” i „Paranienormalni”. Bilety w cenie 50 zł można kupić w kasie kina.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama