UWAGA!

Letnia Mała Akademia Filmowa

 Elbląg, Letnia Mała Akademia Filmowa

Kino Światowid zaprasza na sierpniowe spotkania Letniej Małej Akademii Filmowej. W najbliższą środę, 5 sierpnia, o godz. 11 kolejna lekcja angielskiego z kinem tle oraz projekcja filmu „Cały świat Romy”.

Letnia Mała Akademia Filmowa to cykl, który od wielu lat powraca w okresie wakacji do Kina Światowid. Dzieci w wieku 7-12 lat uczestniczą w nie tylko w seansach, ale także w warsztatach. - W tym roku postawiliśmy na zajęcia angielskiego. Dzieci mają okazję, żeby w przystępny sposób, w formie zabawy poznać podstawowe pojęcia związane z kinem. Zależy nam, żeby teoria przełożyła się na praktykę, stąd też takie zagadnienia jak – kupowanie biletów, rozmowa o gatunkach filmowych – mówi Natalia Piotrowska, kierowniczka Kina Światowid.

Oprócz zajęć dzieci oglądają filmy z bieżącego repertuaru. Podczas najbliższego spotkania, młodzi widzowie będą mieli okazję, żeby zobaczyć ciepłą i wzruszającą opowieść o więzi między najstarszym a najmłodszym pokoleniem – „Cały świat Romy”.

Zajęcia odbywają się w każdą środę, do końca sierpnia. Grupy liczą maksymalnie 14 osób. Jedno spotkanie, czyli nauka filmowego języka angielskiego oraz seans filmowy to koszt 30 zł. Obowiązują zapisy: kino@swiatowid.elblag.pl lub 55 611 20 56.

Kolejne projekcje w ramach LMAF: 12.08 „Rocca zmienia świat”, 19.08 „Samsam”, 26.08 „O czym marzą zwierzęta”.

Aleksandra Bielska, CSE Światowid

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama