UWAGA!

Lokalne eliminacje do ERE

Elbląg, Lokalne eliminacje do ERE

Siódma edycja ERE będzie jednak tą niepowtarzalną. Postanowiliśmy podkręcić emocje i wprowadzić do naszej muzycznej zabawy coś zupełnie nowego. W tym roku przeprowadzamy eliminacje lokalne! Nagrodą dla muzyków, którym uda się zwyciężyć, będzie szansa wystąpienia w konkursie głównym na czerwcowym festiwalu.

Energetyczny czerwcowy wieczór. Słońce chyli się ku zachodowi, gdy na scenę wkracza kolejny z konkursowych zespołów. Później pozostają ogromne emocje i euforia zwycięzców. Widownia bawi się przy dźwięku gitar gwiazdy wieczoru. Pamiętacie? Tak, te części Festiwalu Elbląg Rocks Europa zdecydowanie nie ulegają zmianie.
       Ideą elbląskiego przeglądu muzycznego, realizowanego już od 2008 roku, jest odkrycie nowych gwiazd muzyki z pogranicza rocka, metalu, reggae czy nawet folku. Zespoły biorą udział w Bitwie Kapel, która ma wyłonić zwycięzców – wybieranych zarówno przez jury, jak i przez publiczność festiwalu. Koncert kończy się występem laureatów poprzedniej edycji konkursu oraz gwiazdy wieczoru.
       Siódma edycja ERE będzie jednak tą niepowtarzalną. Postanowiliśmy podkręcić emocje i wprowadzić do naszej muzycznej zabawy coś zupełnie nowego. W tym roku przeprowadzamy eliminacje lokalne!
       Już 26 kwietnia ogarnie nas gorączka muzycznego święta. W klubie Mjazzga przeprowadzimy eliminacje dla elbląskich zespołów. Nagrodą dla muzyków, którym uda się zwyciężyć, będzie szansa wystąpienia w konkursie głównym na czerwcowym festiwalu!
       Dla bandów, które marzą o przyszłej karierze scenicznej, będzie to także możliwość sprawdzenia się i zdobycia niezbędnego doświadczenia. Na koncercie eliminacyjnym obecne będą bowiem media, fotoreporterzy i spragniony dobrej muzyki tłum. Czego chcieć więcej? Zespołom pozostaje jedynie zgłosić chęć swojego udziału. Już od poniedziałku będzie to możliwe.
       Warunkiem uczestnictwa kapel w Eliminacjach jest:
       - nadesłanie kompletnej dokumentacji zgłoszeniowej tj. karty zgłoszeniowej, dwóch utworów w formacie mp3 oraz ewentualnych materiałów promocyjnych w postaci zdjęć, logo na adres mailowy: ere@elblageuropa.pl
       - kilkuzdaniowe wyjaśnienie, jak zespół definiuje swoją elbląskość
       Zgłoszenia można wysyłać od 24 lutego do 10 kwietnia.
      
Biuro Prasowe ERE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama