UWAGA!

Majowe konfrontacje taneczne

Elbląg, Majowe konfrontacje taneczne

Już jutro (10 maja) w „Światowidzie” o godz. 12 rozpoczną się Międzynarodowe Konfrontacje Taneczne, podczas których formacje taneczne zaprezentują się w trzech kategoriach - układ hip hopowy, dico dance bądź inscenizacja taneczna.

Podczas zawodów trzyosobowe jury oceniać będzie choreografię, technikę taneczną, a także wyraz artystyczny zaprezentowanego układu. Ostatecznie spośród formacji wyłoniona zostanie ta najlepsza, a pierwsze trzy miejsca uhonorowane zostaną pucharami i nagrodami.
     Bilety w cenie 5 złotych będzie można kupić w dniu imprezy w holu CKiWM „Światowid”.
     
     Imprezę dofinansowano ze środków Urzędu Miejskiego.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Impreza fajna. Formacje Volt podniosły poprzeczkę ale przecież o to chodzi. Elbląski HIPNOTIC poziom równie wysoki.
 • Gratulacje dla wszystkich formacji HIPNOTIC, a w szgególności dla formacji HIPNOTIC 3 i oczywiście dla instruktora!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  H30plus(2008-05-10)
 • Volt długo długo Nic i pozostałe zespoły - tak wyglądała kategoria disco dance. Tancerkom z Hipnotic życzę więcej pokory i samokrytycyzmu. Poziom Hipnotic jest wysoki, ale nie możecie mówić ze tańczycie na podobnym poziomie co Volt. Zamiast rozpowiadac jakie to z was świetne tancerki bierzcie się do ciężkiej pracy, to może osiągniecie sukces. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  leokadia z koluszek(2008-05-10)
 • droga leosiu zazdrosc to bardzo brzydka cecha, ja nie tańcze w HIPNOTIC ale ich rozsnący wciąż poziom potrafię dostrzec, tak jak i rosnący poziom tancerzy brodway. i mogę im wszystkim w tym miejscu pogratulowac.
 • A może ty Leokadio z Koluszek czy tam z Koziej Wólki jesteś z Brodwayu i nie potrafisz sie pogodzic z tym że przegrałyście z HIPNOTIC. Rok temu zadzierałyście głowy do góry a w tym roku nie potraficie się pogodzić z porażką. Gratuluję jednak wysokich miejsc w pozostałych kategoriach (byleby woda sodowa nie udeżyła znów do głowy).
 • HIPNOTIC pracuje ciężko i znając ciężar i wartość swojej pracy potrafiły kibicować zespołom VOLT jak również cieszyć się z ich sukcesu co zresztą było oczywiste. Natomiast co niektóre gwiazdy z brodway nie chciały nawet VOLTU ogladać.
 • Nie próbuje nawet nikogo oceniać. Każdy zespół zatańczył dobrze. Volt jest na zaawansowanym poziomie są świetnymi tancerzami. Hipnotic napewno też kiedyś taki bd zwłaszcza, ze mają coraz bardziej orginalne układy. Sądze, że te zawody z każdym rokiem są gorzej zorganizowane. UUgh duchota była straszna. Przestańcie na siebie najeżdżać na niejednych zawodach sie jeszcze wszyscy spotkamy. Gratuluje wygranym. Do zobaczenia za rok, a mo ze i wczesniej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tancerka.(2008-05-10)
 • Od 4 lat tańczę w HIPNOTIC i zauważylam ze Brodway nie pokazuje nic nowego od kilku lat w kategorii Disco Dance-w kółko widac te same ruchy:P zaslużyłyśmy na to 3 miejsce bardzo ciężką pracą. Uklad tanczymy sie dopiero od stycznia i od tego czasu zrobiłyśmy (moim zdaniewm:)największy postęp ze wszystkich elbląskich zespołów. Fakt-Volt jest od nas o wiele lepszy, ale to nie znaczy ze nie mozna im dorównac. Oni trenują od wiele wiele lat dłużej niż my. Każdy może byc mistrzem!:)Cieszę się z naszego 3 miejsca, bo wiem, że w pełni na nie zasłużyłyśmy!!!!!
 • Ja zauważyłem za to, że pojawiła się nowa inna poprzeczka w postaci jazzu ? Jazz czy balet te dzieciaki tańczyły świetnie i zobaczymy co będzie za kilka lat. Gratuluje im 4 miejsca ( o ile się nie myle)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mateusz.Jantar Elbląg.(2008-05-10)
 • volt istnieje juz od x lat. .i tam dochodza osoby z innych grup. .osoby ktore dorownuja poziomem pozostałym. A u nas. .w Elblągu. .trenerzy musza sie"pocieszac" tymi tancerzami co mają. .i niekogo nie wywalają, bo "to kasa". .. kolejną roznica jest trener, ktory daje swobode elblaskim tancerzom. .w volcie jak ktos nie chce cwiczyc, to po prostu jest. .wywalany:]
 • ja nikomu nie zazdroszczę. Napisałam że Hipnotic reprezentuje wysoki poziom ale nie możecie porównywa sie do Volta, bo tu wam dużo brakuje. Ale widać, po waszych wypowiedziach, ze nie potraficie przyjmować wskazówek dotyczących cięzkiej pracy. Nie potrzebnie mieszacie w to tancerki z brodwaya. Teraz widać jakie z was intrygantki. .. Powtarzam więcej pokory i treningu a na pewno będzie sukces. Życze powodzenia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  leokadia z koluszek(2008-05-10)
 • leosia a może leoś, a w którym miejscu Hipnoticowi brakuje pokory? Czy przeszkadzają ci uśmiechy na twarzach i zadowolenie z efektów ciężkiej pracy i to przyjmujesz za brak pokory? leoś a którą formację ty reprezentujesz? a może zabrakło odwagi by zatańczyć?
Reklama