UWAGA!

Marynistyczna wystawa w Suchaczu

 Elbląg, Marynistyczna wystawa w Suchaczu

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na otwarcie wystawy prac plastycznych inspirowanych tematyką marynistyczną.

Już od wtorku, 11 czerwca w świetlicy wiejskiej w Suchaczu będzie można zobaczyć prace wykonane przez pasjonatów, hobbistów i miłośników zarówno sztuki jak i twórczości, czyli przez uczestników sekcji ogólnoplastycznej i ceramicznej CSE „Światowid”. Autorami wystawy są osoby dorosłe i młodzież. Na wystawie będą eksponowane prace w technikach szkła artystycznego, ceramiki i malarstwa oraz prace łączące w sobie różne materiały i techniki. Wszystkie obrazy, rzeźby i witraże łączy temat, jaki jakim jest marynistyka i inspiracja nadmorskim otoczeniem. Każda z prac jest indywidualną interpretacją tematyki marynistycznej, odrębnym ujęciem tego zagadnienia. Wystawa jest jednocześnie uroczystym podsumowaniem działalności edukacyjnej sekcji.
       Autorzy prac: Danuta Świątek, Aleksandra Wysocka, Bożena Małysko, Lucyna Poduch, Ewa Sikora, Anna Komorowska, Maria Szczepańska, Zofia Pater, Joanna Wachowicz, Halina Gnat, Wanda Kucharczyk, Larysa Nitecka, Barbara Gierzyńska oraz dzieci, młodzież i osoby dorosłe z sekcji ceramicznej.
       Wystawa dostępna będzie od 11czerwca do 30 sierpnia 2019 r. w części wystawienniczej świetlicy wiejskiej w Suchaczu. 
      
      
Paula Załuska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama