UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Masz tatuaż? – przyjdź na Finisaż do Galerii EL!

 
Elbląg, Masz tatuaż? – przyjdź na Finisaż do Galerii EL!

W Centrum Sztuki Galeria EL kończy się właśnie prezentacja wystawy „Dziary” Maurycego Gomulickiego. Z tej okazji we wtorek, 29 października zapraszamy na nietypowy finisaż, podczas którego ostatnim spojrzeniom na prezentowane prace towarzyszyć będzie spotkanie i dyskusja z Maciejem Koseckim – elbląskim tatuażystą ze Studio 12. Posiadaczy tatuaży zapraszamy szczególnie!

Wystawa „Dziary” prezentowana jest w Galerii EL od 26 września. Wiele osób oglądając w tym czasie prace Gomulickiego żywo reagowało i komentowało przestawione na nich fragmenty ludzkiego ciała ozdobione w wielu przypadkach dość prymitywnymi tatuażami. Nic dziwnego, fotografowani przez lata przez autora wystawy właściciele „dziar”, to zwykle środowisko byłych osadzonych, czasem marynarzy, gitowców, z którymi ta forma zostawiania trwałych śladów na ciele kojarzona była przez dziesięciolecia najbardziej.

Uczestnicy spotkania przed wernisażem mieli okazję posłuchać, jak o swoim pomyśle i jego realizacji opowiadał Maurycy Gomulicki. Tym razem przy okazji finisażu zaplanowano nie mniejszą atrakcję.

Na spotkanie zaprosiliśmy Macieja Koseckiego, elbląskiego tatuażystę ze Studio 12 – Salonu Tatuażu i Piercingu, z którym porozmawiamy o współczesnym podejściu do tematu tatuaży. Obejrzymy warsztat pracy, poznamy metody i specyfikę pracy, popularne motywy, motywacje klientów itp.

Szczególnie gorąco zapraszamy elbląskich posiadaczy tatuaży. Chcielibyśmy, by pochwalili się swoimi ozdobami, a tatuaże tych, którzy wyrażą zgodę, zostaną sfotografowane i zaprezentowane w galerii towarzyszącej wydarzeniu.

Finisaż Nietypowy wystawy „Dziary” – wtorek 29 października godz. 18. Zapraszamy!

Wojciech Minkiewicz, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama