UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dobra decyzja.
  • To dopiero teatr !
  • Zła decyzja!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Jan zainteresowany(2024-03-13)
  • MariuszLewandowski-Fc @Jan zainteresowany - Moim zdaniem jesteś w totalnym błędzie. Obsadzając Pana Siedlera wprowadza się do muzeum człowieka który jest autorytatywny i podobnie jak Wróblewski potrafi swoją wolę wyegzekwować. Myślę że dla Pana Trwickiego więcej znaczy to co robi niż to jaką ma funkcję a ponieważ doba ma tylko 24 godziny to może być najlepsza decyzja personalna w tej kadencji a następca Wróblewskiego dostanie w prezencie najlepszy zespół muzeum w jego historii. A w radzie muzeum powinna się znaleźć Pani Kasprzycka bo wydaje się że i ona jakoś nie umiała zapanować nad załogą. Siedler z pewnością sobie poradzi i dla wielu pracowników którym się coś wydaje przypomni co do nich należy. Stare przyłowie / Żydowskie jak mniemam/ mówi że co dwie głowy to nie jedna i jeśli obaj Panowie "zaskoczą" za dwa lata muzeum i muzeum techniki mogą zabłysnąć a może i powstanie " Bursztynowy Port " czy replika "Truso" Po owocach ich poznacie.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-13)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ha ha żarcik, pracowałam z Siedlerem, liczy się tylko jego własne dobro nie instytucji, nic nie wiecie o tym człowieku, życzę wytrwałości pracowników Muzeum i cieszcie się ze macie związki zawodowe. Hashtagi: #Teatr
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    0
    Teatr(2024-03-13)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Bzdura. Autorytatywny? W muzeum i w teatrze? Spadaj na szczaw Ptysiu Miętowy.. Bronisz strasznego paździerza mentalnego. Znam to z pierwszej ręki. Byłem tam. To są lata minione.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    orfgorf misia bela(2024-03-13)
  • MariuszLewandowski-Fc @Teatr - Mój drogi właśnie napisałeś dlaczego w Muzeum powinien być tandem Trawicki Siedler. Jesteś genialny ale nie zauważyłeś że pierwszy ma dbać o dobro muzeum jako pasjonat muzealnictwa a drugi i bezpieczeństwo "własnej d." jako dyrektora / a co za tym idzie kontrolować pracowników w czym ma jak widzę dobre doświadczenie / i promocji / własnej osoby i instytucji którą kieruje/ Zarządzanie to w 90 procentach dobieranie zespołu z ludzi z których każdy na własne opinie i metody działania oraz pasje i umiejscowienie ich tak żeby współpracowali a nie konkurowali
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-13)
  • MariuszLewandowski-Fc @orfgorf misia bela - To może solówka na gołe klaty w szczawiu ? Co ci taki ptyś jak ja może zrobić ? Nie bronię bo nie stoje na bramce ale wyrażam swoją opinię iż cechy osobowe duetu Trawicki Siedler się uzupełniają i że może to być złota era muzeum. Jeśli uważasz inaczej zobaczymy jak się życie potoczy.... Mylę się niezbyt często....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-13)
Reklama