UWAGA!

Muzyka i śpiew przez zabawę

Elbląg, Muzyka i śpiew przez zabawę
fot. nadesłana

Takie właśnie hasło przyświeca sekcji wokalnej działającej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. 6 października, o godz. 18, prowadzący zajęcia Maciej Skrzypczak zaprasza dzieci i młodzież na przesłuchania.

- Ideą prowadzonych zajęć test to, by dzieci dobrze się bawiły i miały satysfakcję z tego, co robią – podkreśla Maciej Skrzypczak. - Na przesłuchania nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Najważniejsze jest to, by dziecko miało poczucie rytmu i predyspozycje do śpiewu.
       Sekcja działa od 4 lat, ma na swoim koncie liczne sukcesy i wyróżnienia. Bierze udział w najważniejszych wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez CSE „Światowid” oraz inne organizacje i instytucje w Elblągu. W ramach sekcji działa zespół dziecięcy „Skaczące nutki”.
       Jednym z tegorocznych działań sekcji wokalnej jest nagranie płyty z kolędami. W projekcie tym wezmą udział osoby z niepełnosprawnościami.
       Jeżeli Twoje dziecko chce uczestniczyć w zajęciach sekcji wokalnej wystarczy przyjść z nim 6 października do „Światowida”. O godz. 18, w sali muzycznej na II piętrze, odbędą się przesłuchania.
       Zajęcia wokalne będą odbywały się dwa razy w tygodniu. Opłata za zajęcia wynosi 40 zł miesięcznie. Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 65.
       Instruktor - Maciej Skrzypczak
       Maciej Skrzypczak od 2003 r. jest Kapelmistrzem Orkiestry Wojskowej Wojsk Lądowych w Elblągu. Absolwent Wojskowego Liceum Muzycznego w Gdańsku, Akademii Bydgoskiej oraz wydziału dyrygentury Akademii Muzycznej w Gdańsku. Pod jego dyrygenturą Elbląska Orkiestra Wojskowa uzyskała szereg nagród. Również uczestnicy sekcji wokalnej w „Światowidzie” zdobywają nagrody i wyróżnienia.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama