UWAGA!

Muzykowanie w Bażantarni

Elbląg, Cappella Gedanensis zaprezentowała utwory m.in. Mozarta i Bacha (DM)
Cappella Gedanensis zaprezentowała utwory m.in. Mozarta i Bacha (DM)

Wczoraj, w ramach Letniego Salonu Muzycznego, w Bażantarni wystąpiła Cappella Gedanensis. Kolejny koncert odbędzie się 7 sierpnia.

Wczoraj melomani mieli okazję wysłuchać utworów znanych kompozytorów m.in. Mozarta i Bacha w wykonaniu Cappellii Gedanensis. Kolejny Letni Salon Muzyczny odbędzie się dopiero 7 sierpnia. Wówczas w muszli koncertowej w Bażantarni wystąpią artyści warszawskiej Opery Kameralnej. Koncert będzie nosił tytuł "W kręgu operetki". A 21 sierpnia muzykę filmową zaprezentuje Zespół Instrumentów Dętych Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 17.00. Organizatorem Letniego Salonu Muzycznego jest Elbląskie Towarzystwo Kulturalne.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Capella Gedanensis???!!! Gdzie i dla kogo???!!! Capella Gedanensis to Polski Chór Kameralny a w Bażantarnii takowego z pewnścią nie było...Pędziłem na ten koncert tylko dla nich ponieważ śledzę ich karierę od dawna..Będąc na miejscu z żalem stwierdziłem że podczas koncertu ich nie usłyszę ani też słowa wyjaśnienia bądż przeprosin za zmiany w programie, które notabene i tak już nastąpiły(C.G.miała wyst. zamiast kwintetu Amber)Na miejscu swój popis dał(chyba na otarcie łez)bardzo przeciętnej jakości kwartet smyczkowy z jeszcze bardziej przeciętną solistką...Ale nie w tym rzecz! Dlaczego piszecie że wystąpiła Capella Gedanensis jak to nieprawda???!!! Kto i przed kim chce tu zabłysnąć? Dla mnie to SZOK!!!Spodziewałem sie raczej jakichś wyjaśnień i rzetelności...Czy naprawde ktoś ma publiczność za tak ignorancką że nie wie czego słucha podczas koncertu wcześniej reklamowanego???!!!Ciekawe czy Dyrygent Capelli Pan Jan Lukaszewski wie że występował wczoraj w Elblągu??? A kto był organizatorem tego koncertu???!!!
 • E tam narzekasz, fhajne te skrzypaczki :)
 • Do frustrata na początku: Ten kwartet smyczkowy tworzą członkinie Cappelli Gedanensis. Lepiej najpeirw sprawdzić, a potem rzucać...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sprawdzony(2005-07-25)
 • do sprawdzony, jeśli członkinie to nie jest to cały zespoł jak reklamowano Cappella Gedanensis, tylko powinno się napisać że część ekipy lub coś podobnego...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mieczysław(2005-07-25)
 • tak,tak...chwyt poniżej pasa..ale to normalne zachowanie pseudo organizarorów "wielkich" wydarzeń koncertowych w Elblągu...miała byc C.G. a tu jakieś niedobitki z ostatnich pulpitów. Jak na chałturkę w muszli to nie było i tak najgorzej.. czepiać sie nie będę bo nie chce byc złośliwy choc byłoby do czego...Ale co tam...coś się dzieje przynajmiej. Pozdrawiam melomanów!
 • Jak Wam tak źle to następnym razem mogą zagrać tylko dla mnie, miło mi się słuchało i jeszcze milej patrzyło;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  będą jeszcze?:)(2005-07-26)
Reklama