UWAGA!

Na przekór nudzie

W niedzielę 25 maja na Rynku w Tolkmicku odbędzie się festyn „Na przekór nudzie”. W programie m.in. występ parafialnego zespołu wokalno-muzycznego, pokazy par tanecznych z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”, występy dzieci z Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Tolkmicku a także liczne zabawy sportowe.

- Festyn uświetni koncert Garnizonowej Orkiestry Wojskowej z Elbląga - informuje rzecznik 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej mjr Zbigniew Tuszyński. - Swoją obecność na festynie zapewnia również 16 PDZ. Jedną z atrakcji będzie pokaz sprzętu wojskowego przygotowanego przez 13 Elbląski Pułk Przeciwlotniczy. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska promującego służbę wojskową. Żołnierze 16 PDZ udzielą zainteresowanym informacji o służbie wojskowej i warunkach, jakie należy spełniać, aby do niej wstąpić. Przedstawią też możliwości, jakie daje służba wojskowa w szeregach żołnierzy Wojsk Lądowych. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na festyn w Tolkmicku.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Brakuje tylko szczegółów programu na tą uroczystość. Po imprezach w okolicznych wioskach, Tolkmicko mogło się bardziej postarać!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    członek gminy(2008-05-24)
Reklama