UWAGA!

Największe przeboje Straussa tylko podczas koncertu wiedeńskiego

Największe przeboje  Straussa tylko podczas koncertu wiedeńskiego

1 lutego o godz. 17 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbędzie się koncert wiedeński. Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", arię Barinkaya "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".
       Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.  Zapraszamy serdecznie!
      

       Bilety 90 zł: Media Markt (ul. Płk. Stanisława Dąbka 152)
       Księgarnie BookBook (al. Grunwaldzka 29, Królewiecka 14, 3 Maja 2)
       grupy powyżej 10 os. tel. 504 091 909
       bilety online:
www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl

       ---- artykuł sponsorowany -----

      
      
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie