UWAGA!

Nareszcie weekend: Międzynarodowe Spotkania Artystyczne i EOK

 Elbląg, Nareszcie weekend: Międzynarodowe Spotkania Artystyczne i EOK

Każdy z nas czekał na to pięć dłuuuugich dni roboczych... Nareszcie nadchodzi! Już za kilka godzin weekend. Radość, ale i dylemat - co zrobić z wolnym czasem? PortEl.pl w każdy piątek przedstawia Czytelnikom możliwości ciekawego i aktywnego spędzenia weekendu w Elblągu i okolicy.

Ten weekend upłynie nam pod znakiem muzyki i sztuki. Trwają Międzynarodowe Spotkania Artystyczne. W programie imprezy znajdą się spektakle, wernisaże, koncert, pokazy filmowe, warsztaty i happening plastyczny. W wydarzeniu wezmą udział twórcy z wielu zakątków Polski i Europy.

Biblioteka Młodego Czytelnika „Bulaj’ przy ul. Zamkowej zaprasza młodzież interesującą się mangą do udziału w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Mangi, który rozpoczyna swoją działalność. Pierwsze organizacyjne spotkanie odbędzie się w piątek, 22 listopada, o godz. 16. Wstęp wolny.

Filia nr 6 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Słonecznej zaprasza w piątek, 22 listopada, o godz. 17 na spotkanie z Ewą Lenarczyk promujące najnowszą książkę autorki pt. „Za moje krzywdy”. Wstęp wolny.

Biblioteka Młodego Czytelnika „Bulaj” przy ul. Zamkowej zaprasza w sobotę, 23 listopada, o godz. 12 na Dzień Pluszowego Misia w bibliotece. Wstęp wolny.

Miłośników komiksów zachęcamy do udziału w spotkaniu przy Komiksowym Okrągłym Stole. Początek wydarzenia w Bibliotece  Młodego Czytelnika Bulaj przy ul. Zamkowej o godz. 10.

Tego samego dnia o godz. 17 odbędzie się spotkanie: „Tomasz Beksiński - pamiętamy (1999 – 2019)". W tym roku mija 20 lat od jego śmierci. Jeśli chcesz powspominać, porozmawiać i posłuchać muzyki new romantic, progressive i gothic rock – to zaproszenie dla Ciebie.

W niedzielę, 24 listopada o godz. 18 w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu wystąpi Elbląska Orkiestra Kameralna, która wraz z Łukaszem Chrzęszczykiem i Mateuszem Rusowiczem odbędzie kolejną instrumentalną rozmowę, tym razem z Bachem, Bartókiem i Elgarem.

 

Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
              Jeśli brakuje Wam na to czasu w tygodniu, weekend to dobry moment, aby wybrać się do kina. Każdy znajdziecie dla siebie coś w repertuarze.
              Wiecie o jakieś wartościowej czy ciekawej imprezie, macie nietypowy pomysł na weekend? Piszcie, czekamy na wasze komentarze.
              Redakcja portEl.pl życzy Czytelnikom dobrze spędzonego weekendu.


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama